Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Witam mam problem z moim Audi może ktoś coś wie na ten temat


Januszochalek2

Rekomendowane odpowiedzi

2 i 3 błąd raczej od lejącego wtryskiwacza lub coś blisko tego a co do manetek to zapnij inne i zobacz czy je moduł widzi bo miałem przypadek że padła w manetkach motorola i głupoty się działa a motek jest tam aż 3 więc ma się co psuć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz do wymiany uszczelnienia wtryskiwaczy jak są mokre gniazda ale to nie jest przyczyna. Zrób logi statyczne i dynamiczne to będzie widać dlaczego masz ubogą mieszankę.

Edytowane przez przem8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Januszochalek2 napisał:

Za bardzo nie wiem jak to się robi dasz jakieś instrukcje 

Wchodzisz w silnik->bloki pomiarowe i wybierasz kolejno grupy parami 2+33, 3+20 i 115+118. 3 bieg od 1,5 tys do odcinki z pedałem w podłodze i kasujesz błędy przed logami. Filmiki znajdziesz na youtubie. ;) Potem wrzucasz pliki na vaglogi.pl i wklejasz tu linki.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.12.2018 o 09:20, przem8 napisał:

Wchodzisz w silnik->bloki pomiarowe i wybierasz kolejno grupy parami 2+33, 3+20 i 115+118. 3 bieg od 1,5 tys do odcinki z pedałem w podłodze i kasujesz błędy przed logami. Filmiki znajdziesz na youtubie. ;) Potem wrzucasz pliki na vaglogi.pl i wklejasz tu linki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Januszochalek2 napisał:

Z tego co namieszałeś w tym pliku to można wyczytać, że turbo ok i korekty sondy też wydają się być ok. Grupy drugiej w ogóle nie widzę...

Prosiłem żebyś wrzucił na vaglogi.pl  i logi wykonał parami 2+33, 3+20 i 115+118 - w sumie trzy oddzielne pliki z danymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...