Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BKE] Głuche bicie


komar97

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie doczytałem nigdzie na forum mojego problemu, wiec pisze nowy temat, od miesiaca borykam sie z problemem gluchego dudnienia, w marcu byl nowy dwumas, kazdy mechanik obstawil dwumas, dwumas wyjety, zalozone sztywne, po wyjeciu dwumasy okazalo sie ze jest w stanie idealny, no ale cos dudni, dudnienie zmienilo sie troche ale zostało , rowniez do tego dochodzilo dziwne terkotanie silnika, diagnoza- walek rozrzadu, faktycznie byl wytarty,szklanki rowniez, wszystko zrobione, dalej cos dudni, slychac to w kabinie mocno i wydobywa sie to z okolic silnik/skrzynia, z predkoscia narasta, wytepowalo jeszcze bicie pedalu sprzegła i po wcisnieciu sprzegłą i dodaniu gazu takkie szuranie, nowa skrzynia, jednomas, nowe lozyska, łapa, bo w dwumasie poprzedni mechanik prawdopobnie cos zle poskladał i docisk jest krzywo, i teraz nic nie drga , pedal sprzegla nie bije,dalej jest szuranie przy wcisnietym pedale sprzegła  oraz  głuche takie pukanie z okolic skrzyni/silnika zostało, nie mam juz siły, skrzynia byla wyjmowana z 6 razy na roznych sprzegłach, jednomas dwumas 3 skrzynie probowalismy ? Może ktos mial poodbny problem. Mam filmiki ponagrywane moge powstawiac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na postoju rowniez takie stukanie wiec, półosie odpadaja, silnik jak jest na wolnych obrotach, to dzwiek taki głuchy od strony silnika od skrzyni i narasta z dodawaniem gazu, zaraz dodam filmik

Edytowane przez komar97
media
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszczelka kolektora wydechowego?

Lub pękniety kolektor

Edytowane przez misiek95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie sprawdzany, bo dziwne szmeranie jest jak sie gazuje,jeszcze dół silnika bedzie sprawdzay,ale samochod pali od strzała, nie kopci, moc ma, vagiem sprawdzany, wszystko ok, korekty pompek itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...