Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Wymiana radia na nieoryginalne


Marciol

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam w swojej B6 Concerta II, chcę go wymienić na niefabryczne, które już zakupiłem Sony DSX-A210UI, kupiłem przelotke ISO prawdopodobnie niepotrzebnie. 

Połączyłem wszystkie kable ale zostały mi dwie wtyczki wychodzące z instalacji auta, których nie mam gdzie podłączyć (Zdjęcia nr 1) , pewnie kwestia przelotki którą źle dobrałem.

Jest jeszcze kwestia anteny oraz jeszcze jednej małej wtyczki którą, nie wiem za bardzo jak podłaćżyć (wszystko na Zdjęciu nr 1) 

 

Czy ktoś może mi podesłać linka do aukcji z odpowiednią przelotką? Ponieważ grzebie i grzebie w internecie i nie wiem w końcu już jaka powinna być.

Oraz jak podłączyć Antene i te mniejszą wtyczkę ? Na zdjęciu nr 3 nowe radio.

20181214_213739.jpg

20181214_213804.jpg

20181214_213830.jpg

20181214_213857_HDR.jpg

20181214_213941_HDR.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast tracić czas na wklejanie zdjęć i pisanie tego wszystkiego, wystarczyło przejrzeć forum... gdybyś to zrobił to wiedział byś że jest już milion takich tematów i najpoerw należało by się z nimi zapoznać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm okej, a czy jest mi ktoś w stanie powiedzieć za co odpowiadają te dwie szerokie wtyczki ze Zdjęcia numer 1 ? Czerwona i Czarna?

 

Jak we wsyzstkich przelotkach idzie znaleźć taką z wejsciem na te czerwoną tak żadna nie posiada wejścia na te czarną, więc mnie zastanawia za co odpowiada? Jedynie Moduł do A6 C5 z nawigacją ,posiada 4 wejścia i by chyba pasowało do tego ,tyle żę wtedy drugiej strony nie iwem jak podłąćzyc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duza czerwona to między innymi nawigacja lub zestaw glosnomowiacy z telefonu.

Duza czarna to wyjscie liniowe na wzmacniacz, podłączenie CANow, ew zmieniarki cd itp. Masz wyjęte radio ori, jak je obejrzysz z kazdej strony, to znajdziesz naklejke z oznaczeniami od czego jest kazdy pin. Rozszyfruj co jest czym, zobacz co potrzebyjesz w nowym radiu i czytajac forum dojdziesz co trzeba zrobic.

Kupowanie kilku przejsciowek z alledrogo mija sie z celem bo nie zawsze kable w nich sa zrobione tak jak trzeba. Musisz sam we własnym zakresie przekładać jesli coś nie bedzie działało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...