Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4B7 Radio Android. Problem z Tyłem.


Mateusz1.8t

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Na samym początku zaznaczę że szukałem na forum takiego problemu, lecz każdy się czymś różnił.

Zakupiłem radio 2Din z androidem i po podłączeniu nie grają mi tylne głośniki oraz subwoofer.
Przedstawię jak mam podłączone.

Miałem oryginalną nawigację więc duża kostka która wystawała z samochodu podłączyłem do tej z zestawu tak jak niżej.

1.jpg

Wychodziły z niej dwa zestawy kabli, jeden zakończony kostką (zaznaczone na biało) który wpiąłem do radia, natomiast drugi zestaw kabli był zakończony czterema złączami RCA które były podpisane jako FL, FR, RL, RR.

2.jpg

Drugi zestaw kabli który dostałem z radiem to ten zamieszczony poniżej.
Następnie kostkę która jest zaznaczona na biało wpiąłem do radia i z niej wystawały cztery złącza RCA które pasowały do zestawu wyżej oraz jeden podpisany jako SUB.

3.jpg

Na zdjęciu niżej zaznaczyłem złącze RCA wspominane wcześniej, które nie pasuje do żadnego złącza z pierwszej kostki.

48368864_299447524014142_9028367001059328000_n.jpg

 

W momencie gdy mam tak podłączone przednie głośniki grają poprawnie.
Natomiast z tyłu Subwoofer nie gra wcale, a głośniki w drzwiach grają tylko te małe górne.

Spróbowałem podłączyć w ten sposób żeby złącze RCA SUB (Zielony) podpiąć pod złącze RCA odpowiadające za jeden z tylnych głośników.
Po takim zabiegu Subwoofer grał prawidłowo, odłączona strona nie grała wcale. Dodatkowo po stronie w której złącze nie zostało odpięte zaczął grać również głośnik znajdujący się na dole drzwi.

 

No i teraz takie moje przemyślenie, że gdyby zostało podpięte tak jak na zdjęciach wyżej oraz dodatkowo podpiąć złącze RCA SUB (Zielone) wtedy wszystkie głośniki grałyby prawidłowo.


Na poniższym schemacie pin 3 w polu F to wyżej wspomniane złącze RCA SUB.

4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...