Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Coming home czy warto ?


makavelli1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów....chciałem założyć gotowy zestaw oferowany na allegro.Oto przykład

:http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6737386788 

niby są uniwersalne.Nie mam u siebie funkcji auto w pokrętle od oświetlenia ani czujników zmiechrzu,dlatego chciałem dopytać czy takowe podejdzie i nie będzie problemów z programowaniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Ja bym sobie odpuścił (posiadam takową funkcję u siebie). Kiedy kupowałem auto zwracałem na tę opcję nie mając w ogóle z tym do czynienia. Okazało się to "gadgetem" w zasadzie mało funkcjonalnym,ale "fabryka dała" to jest.  Jak już jest to niech sobie poświeci przez chwile po zmroku:) z mojej strony nie zaczynałbym zabawy i pchania sie w koszta chyba ze masz nadmiar pln. Znajac życie zawsze wyjdzie jakiś czujnik...jakaś kostka, coś nie łączy ect. niepotrzebne nerwy... - ja bym odpuscił.

Pozdrawiam Piter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Po każdym wyzwoleniu urządzenie załączy funkcję oświetlania drogi przez 20 sekund.

Odpuść sobie przynajmniej ten konkretny wynalazek... Ja mam, co prawda w Golfie, regulowaną długość świecenia i moje max 30 sekund to jest mało... Rano otwieram auto podchodząc do garażu, to oczekuję, że mi oświetli otwieranie drzwi i ich blokadę ( mam dwuskrzydłowe w blaszaku) i wsiadanie do auta.  Bez sensu wydaje mi się też wyłączanie ksenonu na chwilę, jak po odpaleniu i tak mam automatyczne światła... Wolał bym ustawić sobie tak do minuty... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...