Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A6c5 Asn pękniety blok


Goral 325

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich?

Historia jak większości Asn-ów zatkany katalizator-wymieniony. Następnie ubywanie płynu,cisnienie rozrywajace węże. Diagnoza: głowice uszczelki-zregenerowane wymienione. Koszt 2.,5tys po złożeniu silnika i 10 minutach pracy płyn wywala przez korek. Pęknięcie nie jest widoczne gołym okiem dlatego tyle zostało zrobione nie potrzebnie. Moje pytanie.? Wdziałem na forum że ktoś zajmuje się tulejowanie tych bloków, nie mogę jednak znaleźć żadnego kontaktu. Ma ktoś nr telefonu lub e mail do tej osoby byłbym wdzieczny☺️. Myślę że lepiej naprawić blok który mam niż kupować jakiś z niewiadomą historią skoro głowice i rozrzad są "nowe" regenerowane. A koszt podobny. Z góry dziękuję Goral. 

 

*Pierwsze to należy się przywitać w odpowiednim dziale, a potem szukać pomocy.->Nowicjusz
Zapraszam również tu ->Regulamin
Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Moje Audi - W tym dziale możesz pochwalić się swoim autem." - temat przeniesiony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem☺️ i znalazłem jeszcze ze ma warsztat w Czeladźi ale jakichś konkretnych namiarów nie mogę znaleźć. Chciałbym wysłać blok do tulejowania a nie wiem komu i gdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na bieżąco w temacie.Przed chwilą dzwonił i u mnie jest szansa,że to jednak głowica,a nie blok.Wczoraj,jak odstawiałem auto,to właśnie gadaliśmy o tulejowaniu ewentualnie i,że ten gość,co to robi zaczął odstawiać jakąś fuszerkę:glupek2:.Koszt 300 od cylindra,czyli 1800 wszystko.To samo,co używane bloki,a to już pewne zrobione:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...