Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z brakiem wspomagania


kjuba7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie pytanie otóż sprowadziłem samochód z USA po wystrzelonych poduchach kierowcy i kolanowej +kurtyny i mam problem bo odpaliłem samochód ale nie mam wspomagania kierownicy i tez nie działają mi wycieraczki ale niestety mój vcds nie obsługuje już mojego samochodu i tu pytanie czy coś bedxie uszkodzone od wspomagania smaochod był lekko rozbity dostał w  sumie w czujkę nic nie pogięte i moje pytanie czy to będzie kwestia ogarnięcia tego przez kodowanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok podesle tylko ze mi nie wyswietla bledow na tym vcds tylko pokazuje na ktr sterowniku jest a czy mogl by mi kros zdalnie sie polaczyc i sprawdzic ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to odis jesli mozna wiedziec :d ? Bo po prostu nie moge skasowac swoim vcds nic bo tak to nie dzialaja mi jeszcze wycieraczki i tylna klapa sie nie otwiera tak to wszystko ok tylko mam wyciagniete jeszcze poduszki bo jeszcze nie dostalem nowych 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok rozumiem vcds znam bo krzystam a czy byla by mozliwosc zdalnego podpiecia sie przez internet z samochodem ? I mam tez pytanie bo zalozylem lampy ledy z europy a wiadomo go byl anerykaniec i podlaczylem lampy tylko ze swieca mi tylko tak jak by xenony nie swieca mi neony te takie paski to tez jest kwestia kodowania ?? 

 

A i jeszcze pytanie kto posiada vas albo odisa?

 

Ok wspomaganje ogarniete jak i wycieraczki okazalo sie ze wspomaganie byl przerwany bezpiecznik 125 amper na klemie plus i od wycieraczek rowniez spalony bezpiecznik ale potrzebuje przekodowac lampy przednke bo nie dzialaj mi kierunki jak i nie swieca swiatla

do jazdy dziennej 

 

Ok wspomaganie ogarnolem okazało się ze bezpiecznik przerwany 125 a przy klemke 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...