Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Milltek full przelot 1.8T quattro BEX


dayd_4

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 25.12.2018 o 02:12, Hołowczyc20 napisał:

Ja u siebie mam milteka od początku do końca z serii to tylko kat. został(i to chyba jest wąskie gardło w tym wszystkim),ale tak czy siak dźwięk jest inny w porównaniu do serii taki bardziej basowy zarówno na biegu jałowym jak i w czasie jazdy.Chodź może odrobinę głośniejszy niż seryjny.Ogólnie warto było wywalić trochę siana na to,ale jak to mówią coś za coś:decayed:.

Zakupiłem właśnie ten sam zestaw, wszystko to samo tylko inna rura z elastycznym, inne podejście do DP jest w TFSI a inne w 1.8T.

przyjdzie na dniach, sprawdzimy, moj Fabricat Ray już mi zaczął przeszkadzać, było za głośno w prędkościach autostradowych. 

Mam nadzieje ze będzie bardziej kameralnie, czyli tak, jak to opisałeś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak z tym nagrywaniem dźwięku? Minęło sporo czasu a filmików jak nie było tak i nie ma. Ciekaw jestem jak ten 1.8t gada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Randor napisał:

No i jak z tym nagrywaniem dźwięku? Minęło sporo czasu a filmików jak nie było tak i nie ma. Ciekaw jestem jak ten 1.8t gada.

No ja się tez nie doczekałem, ale słuchałem na żywo. Jest przyjemnie, chociaż spodziewam się, ze TFSI inaczej gada niż 1.8T, bo jest 16 a nie 20 zaworowe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojego 1.8t w ogóle z tyłu nie słychać. Jedynie co słyszę to świst turbiny oraz silnik sam w sobie powyżej 3tyś. Musze coś z tym zrobić. Nie chcę żeby mi urwało głowę ale tak jak jest teraz mi się nie podoba:) Mam ori wszystko włącznie z katem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.03.2019 o 16:28, HOLMATRO napisał:

Masz jakieś nagranie jak to chodzi ?  

Coś się znajdzie to jutro podrzucę :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Randor napisał:

No i jak z tym nagrywaniem dźwięku? Minęło sporo czasu a filmików jak nie było tak i nie ma. Ciekaw jestem jak ten 1.8t gada.

Czasu nie ma na nic, coś tam nagralem, ale nijak nie oddaje to rzeczywisteści, a z @HOLMATRO tez odkąd mam wydech, nie było kiedy się spotkać na spokojnie, porobić jakieś sensowne nagrania.

Teraz wiosna idzie,coś się ogarnie niebawem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, HOLMATRO napisał:

Zakupiłem właśnie ten sam zestaw, wszystko to samo tylko inna rura z elastycznym, inne podejście do DP jest w TFSI a inne w 1.8T.

przyjdzie na dniach, sprawdzimy, moj Fabricat Ray już mi zaczął przeszkadzać, było za głośno w prędkościach autostradowych. 

Mam nadzieje ze będzie bardziej kameralnie, czyli tak, jak to opisałeś. 

Pamietajcie że ten sam wydech w sedanie może być cichy i znośny a zamontowany w AVANCie może przysparzać już problemy z głośnością w kabinie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, soul87 napisał:

Pamietajcie że ten sam wydech w sedanie może być cichy i znośny a zamontowany w AVANCie może przysparzać już problemy z głośnością w kabinie... 

Oczywiście. Tak samo jest z nagłośnieniem - w Avancie ten sam sprzęt gra dużo lepiej niż w sedanie, czyli w tym przypadku na plus dla większej budy. 

Wydech odwrotnie, prędzej będzie słychać buczenie w wolnej przestrzeni jaka jest kombi, a w sedanie jednak kanapa dość szczelnie oddziela bagażnik, a pod nim puchy, od pasażerki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem jakieś filmiki z dźwiękiem Milteka u mnie w TFSI nie wiem na ile będzie słychać,ale to już sami ocenicie.Pierwszy filmik zimny motor,drugi już ciepły.

Ps auto jest brudne to raz a dwa ten dziwny dźwięk to skończone hamulce więc nie zwracać uwagi:decayed:.

Edytowane przez Hołowczyc20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na telefonie mi nie działają, wrócę do domu to sprawdzę jak na laptopie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milltek za wielką wodą jest uznawany za najcichszy wydech aftermarketowy do b6 b7 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, soul87 napisał:

Milltek za wielką wodą jest uznawany za najcichszy wydech aftermarketowy do b6 b7 

Akurat to jest bardzo pożądana cecha w moim przypadku.

do tej pory mam tak:

 

Edytowane przez HOLMATRO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...