Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Android chińczyk sterowanie z kierwonicy, wsteczny.


Kejsi

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka kupiłem radio na andku uniwersalne 2 dni eunavi, przód podpięty, tył czekam na adapter z kostki quadlock na iso. Ale nie mam kompletnie pomysłu  A sterowanie kierownica I wykrywanie wsteka itp 

Że starego radia mam takie coś tylko że za chiny nie mogę znaleźć opisu wyjść dla tego ustrojstwa

20181220_234115.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z samochodu wychodzi Ci złącze quadlock?

Akurat dzisiaj wyjeźdzam na święta do rodziny ale jak coś to wracam do Płocka 27 w czwartek to możemy się spotkać i podziałać z montażem. Montowałem radio na androidzie u siebie dwa miesiace temu.

Edytowane przez szaman89
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wychodzi quadlock, zakupiłem na alledrogo ctsad002.2 teraz czekam tylko na informacje od sprzedawcy co z czym polutować.  Nie wiem jakie wcześniej było radio ale nagłośnienie mogę opisać, wzamkz tylu, tylne głośniki z wzmaka razem z subwooferem, gra sam przód, centralny na desce nie gra. Uruchomione mam jedynie wzbudzenie podświetlenia przycisków oraz wzbudzenie po stacyjce. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za radio w ogóle kupiłeś?

U mnie radio przyszło z dwoma wiazkami połączeniowymi. Jedno na ISO a drugie quadlock. Z obu tych wiązek wychodzi złącze do can bus decodera. Pierwszy raz słyszę żeby ktoś musiał taki konwerter kombinować jak Ty dlatego jakbyś mógł to wrzuć link do radia albo fotki co tam masz za wiązki u siebie. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykle radio 2 din uniwersalne, nie dedykowane pod konkretne auto.

Wszystko prawie już działa oprócz sterowania z kierwonicy I nieszczęsnego wzmacniacza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Kejsi napisał:

Wszystko prawie już działa oprócz sterowania z kierwonicy I nieszczęsnego wzmacniacza...

A masz ten konwerter poziomu sygnału na wyposażeniu? 

W moim przypadku wystarczyło wpięcie się z konwerterem między wyjście głośników na tył z radia do wejść rear line out w kostce quadlock. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe mam.

Mam takie coś http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5173521291

Wzbudzenie wzmaka niebieski biore z anteny. 

 

Nie wiem gdzie podpiąć 3 przewody które wychodzą z can busa A na necie wszystkie sa z złączem Jack xd

20181223_123010.jpg

15455646711012332445202354332857.jpg

Edytowane przez Kejsi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzbudzenie zmaka z anteny jest ok ale to nie wystarcza. Do grania tyłu potrzebny jest jeszcze konwerter. To co Ty masz to tylko dekoder cm bus. Twoje radio przewiduje podłączenie dokładnie tego dekodera? Pytanie jeszcze jak masz wyprowadzone piny tylnych głośników. Powinny być one doprowadzone do strefy c w złączu quadlocka pod piny line out.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W quadlock mam 3 kostki tylko I anteny. Sprzedawca z auto soNic dobral mi ten zestaw, 4 chinch podpięte I dalej głuchy, wydaje mi się że muszę jeszcze gdzieś polutować brązowy czarny ibrązowy z can busa żeby to działało. Sterowanie I wzamk.

 

Wzmacniacz znajduje się z tylu za pasażerem gdzieś? W sensie po prawej stronie? Bo jak włączam radio to jest ogromny pobór prądu I słyszę przekaźnik właśnie z tylu jak włączam radio.

 

A więc tak uruchomilem sterowanie fajera, wzamk działa tylko nic nim nie steruje, jednak potrzebuje tego adaptera który zmienia sygnał z głośników na chinch

Edytowane przez Kejsi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzmak działa bo go wybudza przewód antenowy ale nadal nie dostaje sygnału na tylme głośniki. Zrób fotkę złącza quadlock od strony przewodów na tej wiazce co kupiłeś do sterowania z kierownicy. Możliwe że masz źle podpięte przewody od tylnych głośników. Sygnał przednich i tylnych głośników nie idzie w tej samej strefie złącza quadlock.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to tak. Rear left I rear right podłączony do chinch w radiu subwoofer daje cichutenki glos i bas. Zastanawia mnie to czemu radio nie daje sygnału na chinche a moze radio daje sygnal po iso i dlatego nie wychodzi na chinch? Ide odciac kable na tyl z kostki iso xd

15455789852312873746562498478394.jpg

15455790302507653914928163589461.jpg

15455790545644602722919231357453.jpg

15455791096064920683740531121330.jpg

15455791365326066445851616520113.jpg

15455791474905867302827915558441.jpg

Edytowane przez Kejsi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to żebyś pokazał złącze quadlock na tym dekoderze co kupiłeś. Po tym będzie widać czy tył jest dobrze spięty

Pogryzłeś to złącze czy co? ?

Nic nie ucinaj w kablach które wychodzą z samochodu. Modyfikacje rób na przejsciówkach. 

Edytowane przez szaman89
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i masz źle spięte. Te dwa zielone i dwa po drugiej stronie tej wtyczki których nie widać na zdjęciu powinieneś wpiąć w chinche rear które z tego złącza wychodzą. 4 środkowe przewody to sygnał na przód. 

Wysuń te 4 piny zewnetrze ze złącza (zielone że zdjęcia i dwa po przeciwnej stronie - u mnie chyba były szare). Musisz wcisnąć cieniutki śrubokręt po stronie pinów w te małe dziurki obok pinu. 

Jak już to wyjmiesz to wyczaruj jakieś chinche żeby je podłączyć do tych 4 pinów które wyjmiesz. Spinasz chinche z rear które masz przy tym adapterze. U mnie to jest spięte ze sobą przez konwerter poziomu sygnału ale możliwe że zagra bez tego.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę ryzyko puścić takie napięcie na wzmaka I dlatego zamówiłem już to. Ale sprawdzę przez chwilę na najbardziej przyciszonym co się stanie ?

 

Wkurza mnie najbardziej to że wyjście chinch na radiu nie działa z tyłem ?

 

 

 

Działa ???

Wielki dzięki za pomoc łap plusika w każdym poście jak się da ?

Screenshot_20181223-162336_Allegro.jpg

Edytowane przez Kejsi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super że gra!

To jeszcze coś zostało czy już wszystko bangla? 

Trochę mnie zaciekawiłeś z tym custom romem. Używasz u siebie? 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko bangla alejak myślałem bez tego badziewie z allegro się nie obejdzie powyżej 50% głośności idzie przester. 

Co do romu uzywam malaysk moda, masa nowych funkcji, root, xposed I takie tam ?

15455837946294379118137817128659.jpg

Edytowane przez Kejsi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kusi mnie sflashowanie tego romu ale na razie czytam tylko co się tam z czym je. Jest parę pierdół które chciałbym wyeliminować z obecnego radia. Ucinanie głosu w komendach map Google zrobiło się już wkurzające. Ciekawy jestem czy na tym romie są wyeliminowane problemy z dźwiękiem. 

Czy masz jakieś problemy na tym romie?

Rozmowy przez bt nie sprawiają problemów? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rom nie sprawia żadnych problemów, nie ucina glosu, wyglad w pelni konfigurowalny, można z urządzenia wycisnąć lepsza responsywnosc za pomocą roota, można zablokować zarządcę cpu na ciągłej wydajności, rozmowy z radia porównywalne wedlug odbiorców do samsunga s9+

Krótko mówiąc masz tablet z którym możesz zrobić co tylko chcesz i w dodatku zablokować reklamy itp itp ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za info. 

Muszę jeszcze dojrzeć do tej decyzji bo nie mam obrazu stocka gdybym coś uwalił no i trochę tam ludzie jednak narzekają na różne kwestie. Jest jeszcze ten rom hala i chyba nawet lepiej się prezentuje niż malayaska. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...