Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Postojówka - wymiana jak mijania ?


piotrekekm

Rekomendowane odpowiedzi

Siema.

Nie mogę znaleźć sensownego tematu na temat postojówki w b6. Rozumiem że muszę wyciągnąć lampę tak jak przy wymianie h7 od mijania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak musisz wysunąć lampę bo za mało miejsca jest żeby to zrobić. Postojówka to W5W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem już dzisiaj 2 żeby mieć na zapas.. Dałem za dwie 2 złote :D Wezmę się za to w pon bo na razie brak czasu. Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, piotrekekm napisał:

Siema.

Nie mogę znaleźć sensownego tematu na temat postojówki w b6. Rozumiem że muszę wyciągnąć lampę tak jak przy wymianie h7 od mijania ?

Hej nie wiem jak tam w TDI, ale w V6 nigdy nie wyciągałem lampy do wymiany postojówki, choć wyjęcie lampy to akurat pikuś w b6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.12.2018 o 21:12, piti82 napisał:

Hej nie wiem jak tam w TDI, ale w V6 nigdy nie wyciągałem lampy do wymiany postojówki, choć wyjęcie lampy to akurat pikuś w b6

w 1.9 ręki nie wciśniesz. Trzeba wysunąć lampę :( 

Edytowane przez Ralen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem wymianę.  Nie wiem kto projektował lampy ale trochę nie pomyślał żeby postojówkę wsadzać za silniczkiem od regulacji lamp.. Dostęp tam to jest jakaś masakra . Nie wyciągałem całkiem silniczka tylko go przekręciłem żeby mieć lepszy dostęp.. Następnym razem jak się spali to chyba czekam na jeszcze jakąś inną żarówkę bo trochę nerwów dzisiaj napsułem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wczoraj wymieniałem postojówkę po stronie kierowcy, jakieś 5-7 minut, pewnie byłoby łatwiej gdyby nie reduktor LPG. Ręka tylko trochę obtarta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, piti82 napisał:

Witam, wczoraj wymieniałem postojówkę po stronie kierowcy, jakieś 5-7 minut, pewnie byłoby łatwiej gdyby nie reduktor LPG. Ręka tylko trochę obtarta

Zależy jaka lampa. W bixenonie nie ma szans, lampa ma inną budowę z tyłu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z postojowkami nie ma tragedii mam dosc duza reke i dalo udalo sie. Najgorzdj jest z H7 dojscie zerowe i niestety tutaj lampe juz musialem wyciagnac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka Panowie polecicie cos od siebie jakie żarówki w swiatła pozycyjne wrzucić ?? Obecnie mam osram cool bleu intense 4000 ale jedna już się spaliła może poswieciła 3 miesiące... Poszukuje czegos co poswieci dłużej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.01.2019 o 20:35, Daniel85 napisał:

Siemka Panowie polecicie cos od siebie jakie żarówki w swiatła pozycyjne wrzucić ?? Obecnie mam osram cool bleu intense 4000 ale jedna już się spaliła może poswieciła 3 miesiące... Poszukuje czegos co poswieci dłużej 

Witam!

Dzi założyłem coś takiego

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7554865840

20190318_152941.jpg

20190318_192520.jpg

20190318_153034.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nocy wygląda to tak, jakby były włączone mijania.

Po diabła ci tak jasne pozycyjne ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Fido napisał:

W nocy wygląda to tak, jakby były włączone mijania.

Po diabła ci tak jasne pozycyjne ???

Tak wyszło z aparatu, poza tym jest różnica. Ważne że przy ksenonach nie wygląda to tak żółto jak zwykłe halogenowe

20190318_192546.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, przepaliła się postojówka h6w i za chny nie mogę jej wyjąć z kostki a  na siłę nie chcem czegoś połamać. Jest jakiś myk aby ją bez problemu wyjąć???  Ok już wiem?

Edytowane przez zaba74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.06.2021 o 07:19, zaba74 napisał:

Witajcie, przepaliła się postojówka h6w i za chny nie mogę jej wyjąć z kostki a  na siłę nie chcem czegoś połamać. Jest jakiś myk aby ją bez problemu wyjąć???  Ok już wiem?

Wciśnij, przekręć, wyciagnij

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...