Skocz do zawartości
IGNOROWANY

150km 163km czy 190km Który lepszy ?


disp18

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tak jak w temacie który silnik z tych jest najlepszy i mniej awaryjny ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden karabin pod względem awaryjności. Optymalnie będzie brać BFB, bo nie widzę sensu dopłacania do BEXa tyle ile obecnie trzeba ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od budżetu :D oczywiście najlepiej celować wg. mnie w BEXa 190. Osobiście posiadam BFB 163km i jest już mi "mało", jest to minimalna jak dla mnie moc dla tego auta.

BEX raz że 190 konny, to zawsze możesz go podkręcić i już masz pewne rzeczy "zrobione" (typu 2x ic, wtryski i turbinę inną niż w pozostałych).

Co do awaryjności wszystko zależy od egzemplarzu i osoby która "dbała" o niego ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy od potrzeb :) 

Bo:

BEX na samym wejściu będzie kilka tysięcy droższy niż inne - tak już się rynku przyjęło i to się nie zmieni.

Dużo zależy od tego jakiej mocy chcesz mieć silnik. Jeżeli nie celujesz w nic wyżej niż 200 koni to BEX mimo wszystko wydaje się najrozsądniejszy, bo ma już na pokładzie wszystko co potrzeba.

Jeżeli chciałbyś 240-250 to już rodzi się pytanie czy warto dokładać na starcie do BEX, bo i tak turbina potrzebna inna, wtryski inne i lepiej fmic niż ten dual z bex'a, więc jego zalety znikają już od takich mocy.

 

A jeżeli nie chcesz nic tuningować ani zmieniać... to jeszcze zależy czy chcesz quattro czy ośkę :D

Quattro przy 150 i 163 koniach może Cię rozczarować... ciężkie auto, a mocy relatywnie mało. Przy ośce jest lepiej nawet przy tych mocach. Oczywiście jeśli motor i podzespoły będą zdrowe.

A co do awaryjności - jeden grzyb, wszystkie te silniki to to samo = jak poprzedni właściciele dbali to taki będzie...

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...