Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sonda OFF


mariuszek2501

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych kolegów. Czy mogłby ktos byc tak zyczliwy i wyłaczy mi sonde za katalizatorem w Audi a4 B6 2.0 ALT. Bardzo prosze o pomoc. Ewentualnie prośba sprawdzenia wsadu z programu DPF EGR Lambda OFF ten drógi. Bardzo prosze o pilna odpowiedż. Pozdrawiam

8E0909557D 0002.Bin

lambda off

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mógłbyś zrobic to w moim pliku zamieszczonym wyżej? Albo chociaż sprawdził ten drogi z programu dpf egr lambda remover? Będę bardzo wdzięczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież dali tobie kolego namiar ,na człowieka, który się tym zajmuje na odległość!  Niestety każdy tutaj, który umie to zrobić, nie robi tego za Free,tylko po prostu, zarabia na tym kasę i jest to normalne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz też daleko pod Lublin więc możesz udać się do galetto, czyli softmod performance.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz wyłączyć sondę czy tylko powiadomienie o błędzie katalizatora?, jeśli sonda sprawna to wyłączyć bit diagnostyki kata i po bólu, check już nie będzie świecił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 22.12.2018 o 21:32, mariuszek2501 napisał:

Witam szanownych kolegów. Czy mogłby ktos byc tak zyczliwy i wyłaczy mi sonde za katalizatorem w Audi a4 B6 2.0 ALT. Bardzo prosze o pomoc. Ewentualnie prośba sprawdzenia wsadu z programu DPF EGR Lambda OFF ten drógi. Bardzo prosze o pilna odpowiedż. Pozdrawiam

8E0909557D 0002.Bin

lambda off

Oba pliki są identyczne.

Edytowane przez Łukasz13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, mariuszek2501 napisał:

Najpierw błędy katalizatora a teraz też błędy samej sondy. Jeden od grzałki a 2 rezystancja za wysoka

to wymien sonde , na szrocie pewnie taka kupisz za grosze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, mariuszek2501 napisał:

I znowu będzie błąd katalizatora? Jaki w tym jest sens? Na katalizator mnie nie stać 

Kolego ,ogólnie to ja nikomu w portfel nie zaglądam ,ale czy stać cie na poruszanie się autem (takim z rozbudowaną elektroniką ) ,może lepiej sprzedać i kupić coś pokroju passat B4 ,tam kata możesz wywalać i nić z sondami i innymi pierdołami nie trzeba robić .

Nie odbierz mojej wypowiedzi jako złośliwa ,sam płace kredyt ,za mieszkanie i to spory ,do pracy smigam tramwajem ,żona smiga naszym autem do pracy ,tak więc znam ból ..  ale niestety za darmo nic nie ma:(

Edytowane przez bartez80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja akurat auto muszę mieć sprawne na codzień. Mam dwoje małych dzieci i nie mieszkam w jakimś mieście. Do pracy muszę jeździć samochodem niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, mariuszek2501 napisał:

A ja akurat auto muszę mieć sprawne na codzień. Mam dwoje małych dzieci i nie mieszkam w jakimś mieście. Do pracy muszę jeździć samochodem niestety

Kolego ja to wszystko rozumiem i tak jak pisałem wyżej ,może warto sprzedać AUDi ,kupic Passat b4 za 3000 pln ,włożyć trochę na początek w jego stan techniczny ,typu zawieszenie hamulcee (a wszystko to nowe w sklepach kosztuje grosze w porównaniu do cen części z audi ,oraz możesz to sobie wymienić samemy ,przy pomocy "młotka i przecinaka" ) i cieszyć się autem na dojazdy do pracy ,tanim w użytkowaniu .A lepsze auto kupić sobie jak się "odkujesz" … 

 

 

Edytowane przez bartez80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym też wszystko potrafię sam zrobić jak i każdym innym rozrząd itp nikogo nie proszę. A gdybym miał go sprzedać to po co bym kupował? Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...