Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sonda OFF


mariuszek2501

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat błedy drugiej sondy nie wpływają na pracę silnika, więc spokojnie możesz jeżdzić dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że kolega się nie zna a się wypowiada. Po pierwsze tryb awaryjny i brak mocy a po drogie spalanie dużo większe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mariuszek2501 napisał:

Widzę że kolega się nie zna a się wypowiada. Po pierwsze tryb awaryjny i brak mocy a po drogie spalanie dużo większe.

Kolego ,jak widać nie wszystko jesteś jednak w stanie naprawić sam ,a ten kolega wyżej to się akurat zna …i to ty jesteś w błędzie …...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mariuszek2501 napisał:

Forum jest po to żeby pomagać a nie krytykować innych. Po skasowaniu błędu odrazu jest różnica na 30 km

Wiesz co ,ogolnie zawsze się staram ,jakoś pomagać ludziom ,o ile mogę ,niestaty ,forum nie do końca jest do tego ,żeby sobie pomagać za darmochę … 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mariuszek2501 napisał:

To miało być do kolegi bartez80

ok stary to wpadaj do mnie na warsztat ,ja robie remonty silników to pykne tobie taki za darmo ,bo masz kredyt itp. a forum jest po to ,żeby sobie pomagać !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio? To gdzie mam przyjechać? Ja nie chcę nic za darmo. Porostu teraz nie mam pieniędzy i moge zapłacić jak będę mial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mariuszek2501 napisał:

Po pierwsze tryb awaryjny i brak mocy a po drogie spalanie dużo większe.

Wklej te błędy z vaga. Objawy nie pasują do drugiej sondy. Katalizatora się już pozbyłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16804 to błąd katalizatora. A te dwa nie pamiętam kodu ale jeden to błąd grzałki w 2 sondzie a drogi to rezystancja zbyt wysoka też w drogiej sondzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daje temat trochę do myślenia.

Chłopcy z forum na tym zarabiają I nie się im co dziwić a Ty oczekujesz że za darmo ktoś Ci to zrobi. Analogiczna sytuacja nie wiem czym się zajmujesz Ale np robisz ocieplenia I przychodzę do Ciebie żebyś zrobił mi to za darmo bo nie mam kasy kupiłem chatę 300 metrów kwadrat I żona I dzieci mi marzna. Zrobisz mi to za darmo?

 

Co do Twojego problemu to masz LPG? Jest tak napisz jaki sterownik, stag z serii Q mają automat do kasowania błędów I tymczasowo ja tak latam z drugą sonda xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, mariuszek2501 napisał:

Po pierwsze ja nie chcę żeby ktoś mi to zrobił za darmo a po drogie nie mam gazu.

To napisz do Łukasza na pw. Jeżeli masz kabel odpowiedni, to zrobi ci plik za jakąś tam kwotę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...