Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Doradźcie jakie kierunki na lusterka


kleeju

Rekomendowane odpowiedzi

ciekawe,czy bedziecie tacy madrzy,jak bedziecie potrzebowac czegos i zanim sie przekopiecie przez te szystkie ''opinie'',to znow bedzie dopisane kolejne zdanie ,nic nie wnoszace do tematu

ja proponuje kolego zapoznać się z definicją spamu

nie wydaje mi sie,zeby definicja ''spamu'' zmienila moje podejscie,do tego typu wypowiedzi

dla kolei specjalnie wyszukałem definicje spamu :wink4:

- spam to niezamówiony przez adresata e-mail, zazwyczaj będący reklamą. Jest on wysyłany hurtowo od firmy reklamującej się do wielu nadawców w celu odnalezienia potencjalnego klienta.

Do spamu zalicza się również e-mail od prywatnego użytkownika do wielu internautów, którego treść raczej nie zainteresuje odbiorców. Wysyłanie spamu nie jest mile widziane w Internecie (jeden z punktów netykiety porusza właśnie ten problem).

Wiele firm zmusza nas do wyrażania zgody na wysyłanie spamu. Najbardziej proceder ten dotyczy firmy udostępniające nam bezpłatne skrzynki e-mail. Podczas rejestracji i zakładania konta musimy zatwierdzić regulamin, którego jeden z punktów dotyczy wysyłania prospektów reklamowych (czytaj: spamu). Niezatwierdzenie regulaminu wyklucza możliwość założenia skrzynki. Należy zrozumieć takie firmy, których jedynym źródłem dochodu są właśnie reklamy. I gdyby nie one, firma nigdy nie udostępniłaby nam darmowej skrzynki. Coś za coś... Takim spamem, do którego jesteśmy obligatoryjnie zmuszeni lub sami go zamówiliśmy jest tzw. opt-in e-mail.

co do tematu to wywal to kolego i nie rób choinki z auta :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedno zdanie na temat i 12 nie-zadowolony jestes z tego co robisz?

a ja chciałbym zaznaczyć, że najwięcej wypowiedzi nie w temacie, w tym wątku napisałeś Ty...

koniec ot

co do kierunków w lusterkach to podzielam opinię przedmówców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja chciałbym zaznaczyć, że najwięcej wypowiedzi nie w temacie, w tym wątku napisałeś Ty...

...w sumie masz racje.. :wink4:

http://moto.allegro.pl/item561605102_vw_eos_kierunkowskaz_w_lusterko_lewe.html te sa dla mnie do przyjecia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedno zdanie na temat i 12 nie-zadowolony jestes z tego co robisz?

ja nie robie tego po to żeby ci robić na złość, ani nic z tych rzeczy kolego :wink4: forum jest po to żeby pisać i dzielić się swoją wiedzą, a jak w trakcie dyskusji wypłynie dodatkowy temat to przecież nic strasznego się nie dzieje, tym bardziej w tak luźnym temacie, tak więc nie ma się o co obrażać i tym bardziej nie ma się o co spierać. Jeśli cie uraziłem przepraszam, nie było to moim celem - pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w starszych modelach to wyglada "troche" na wiejski tuning :decayed:

co innego ori w nowych :naughty:

ja bym zrezygnowal z tego na Twoim miejscu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zakładaj tego tylko na marne kaske wydasz :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj widziałem Passata B5 z takimi kierunkami w lusterku i naprawdę kiepsko to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli cie uraziłem przepraszam, nie było to moim celem - pozdrawiam :hi:

...i ja Cie przepraszam :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem ostatnio takie w seicento. Jak chcesz należeć do takiej ligi to sobie je zostaw. Ja bych wywalił w diabły. Nie oszpecaj sobie gabloty

Pozdrawiam...

Madre slowa.. :good:

Nie ma co robic choinki.. :naughty:

Skoro producent nie przewidzial takiej opcji to nie ma co sie w to bawic.. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na Twoim miejscu bym to wypierdaczyl :polew:

Sluchaj co Ty Passka chcesz zrobic a audicy ?? To moze kup Sobie B6FL z 2005 i one tak juz maja w standardzie :polew:

Robienie innego auta swoją drogą ale też takie lusterka z kierunkami atrakcją nie są, nawet jakby były ori montowane. Mi osobiście podobają się normalne lusterka bez jakichś tam dodatków w postaci migaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na Twoim miejscu bym to wypierdaczyl :polew:

Sluchaj co Ty Passka chcesz zrobic a audicy ?? To moze kup Sobie B6FL z 2005 i one tak juz maja w standardzie :polew:

Robienie innego auta swoją drogą ale też takie lusterka z kierunkami atrakcją nie są, nawet jakby były ori montowane. Mi osobiście podobają się normalne lusterka bez jakichś tam dodatków w postaci migaczy.

Wiesz zalezy w Passku nie wygladaja zle moim zdaniem :good:

W audi nijako to wyglada szczegolnie takie dorabiane..

Chyba ze do tego spryskiwacze w ultrafiolecie :polew:

Jak juz choinkowo to bez ograniczen :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...