Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kontrolka EPC ESP i Check Engine


Skrillex

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam nastepujacy problem ze czasami wyswietla mi sie kontrolka epc esp i check engine i autko przechodzi w tryb awaryjny. Czasami pomaga to ze wylacze i wlacze zaplon i zostaje tylko check engine ale autko normalnie przyspiesza. Moze ktos wie co trzeba wymienic? Czy wymiana przeplywki pomoze?

Na wolnych obrotach - 720obr/min pokazuje 2mg. 

Bledy jakie pokazal mi vcds:

 

IMAG0940.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj tu jeśli chodzi o pierwszy błąd, drugi zaś może poczekaj aż zniknie Ci ten pierwszy (uporasz się z błędem pedału gazu)

http://www.audiklub.org/forum/viewtopic.php?f=27&t=100616

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Probowalem sie tam dostac ale nie moge odkrecic jednej sruby co jest pod szyba nie mieszcza mi sie rece:/. Dzisiaj zniknely mi kontrolki trakcji i epc ale pewnie sie jeszcze pojawia. Nie wiem czy blad z przeplywka jest przez mozliwosc zasniedzialej kostki przy ecu? Czy przeplywka pada? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale masz sprawdzić potencjometr pedału gazu... on jest bodajże na 2 śrubki przykręcany... 

53035b334629a6290ab2b9cdae53

Można się pokusić o rozebranie tej klapki i przeczyszczenie ścieżek preparatem Kontakt PR do potencjometrów...

I sprawdzenie, mam rozpiskę do 1.8T ale powinno być podobnie: Pedał przyspieszenia.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Musze to sprawdzic. Kilka dni bylo wszystko dobrze (deszcz nie padal wilgoci nie bylo kontrolki same zniknely epc check i trakcja i autko normalnie jezdzilo). Ale znowu po deszczowych dniach wyswietla sie epc kontrolka od eso i check. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz czy w podszybiu nie stoi Ci woda czasami... może podlewa ecu i przekaźniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...