Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Pogłos w środku auta, poduszki silnika ?


mariusz9

Rekomendowane odpowiedzi

Zdejmij pokrywę zaworową, zobaczysz co tam się dzieje...  Durga sprawa, zdejmij wąż z turbo, może Ci szlifuje wirnik o obudowę... z fusów nikt Ci tutaj nie powróży, zacznij działać, podeslij zdjęcia/filmik... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rozumie.sam sie niewiele znam na tym.mechanik moze zmienic to co nie trzeba i to tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mariusz skoro na filmiku tego nie łapiesz,  to może po prostu jakiś plastik gdzieś Ci delikatnie rezonuje i masz pogłos, albo jakiś plastik wewnątrz auta (u mnie ostatnio brzęczała kratka na podszybiu :facepalm:).
Jeżeli się nie znasz to nie pozostaje Ci nic innego jak podociskać wszystkie plastiki pod maską(łącznie z podwoziem), a jak nie, to złap tu kogoś ogarniętego z podkarpacia, podjedź to ktoś Ci pomoże. 

Ciężko nam Ci pomóc nie wiedząc z czym się mierzymy bo pogłos może powodować dosłownie wszystko, od uszkodzonego elementu, problemów z silnikiem, zawieszeniem, wydechem, do niedokręconej śrubki bądź źle złożonego plastiku.

Co do dzwonienia przy ruszaniu i gaszeniu, wciśnij sprzęgło przed zgaszeniem auta i zobacz czy będzie dzwonić. Jak przestanie, to możesz mieć problemy ze sprzęgłem lub klapą gaszącą.

Edytowane przez Ralen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.Czy jest jakis znawca tematu ogarniety z podkarpacia ok. debicy najlepiej.ktory by mi pomogl.pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Odgrzewam ponownie.ze sprzegle raczej nie ma problemu.padla sugestia problem z klapą gaszącą.w ktorym miejscu wogole to jest?pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz czy jak gasisz auto to czy ta membrana zaciąga ramię... (2 osoby, jedna gasi, a Ty patrzysz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...