Skocz do zawartości
IGNOROWANY

swap 1.8 adr na 1.8t aeb problem z instalacja komutera


stawiik69

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów mam problem przy swapie z 1.8 adr na 1.8t aeb mianowicie mam całe auto na czesci i wszystko juz przełożyłem ale pojawił sie problem z wiązka w aucie ( dawcy ) pod puszką komutera były 4 kostki do podpiecia instalacji a w moim ktos zrobił "tuning " instalacji i kable były skrecone na barana i owinięte taśmą , wyciołem kostki z dawcy i połączyłem je w moim aucie kolorami te które pasowały ale zostały mi kable nie paujące do siebie kolorami w kostce z aeb w zółtej zostalo mi 4 kable i jeden biały albo szary w drógiej kostce zas w instalacji z ADR-a zostło mi tez 5 przewodów . Czy ktoś miał taki sam problem lub posiada jakis opis przewodów obu silników ? Ja szukałem ale nigdzie nie moge znaleść .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos chociaz wie od czego jest cienki zolto zielony kabel w zoltej kostce w puszce ecu i skad bierze sie iskra bo brakuje mi tylko tego kabelka i iskry na cewkach... Dodam ze auto jezdzilo normlnie mialo moc itd wiec odpada uszkodzenie sie czegosc bo to swap z dawcy do biorcy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...