Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Skrzypienie i trzeszczenie przy ruszaniu w A4 B8


piotrek83

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Mam problem z okropnym hałasem tak jakby trzeszczenie, skrzypienie pojawiające się wyłącznie przy ruszaniu czy mocniejszym przyspieszaniu w trakcie jazdy (na wyboistej drodze się nasila). Słychać to z prawej strony. Przy hamowaniu cisza. Auto było na trzepakach wszystko ok. Przy bujaniu przodem w dowolne strony na postoju nic nie słychać. Przy jeździe ze stała prędkością cisza, czy to na równej czy na dziurawej drodze (nawet leżący policjant) . Pomocy doprowadza mnie już to do szału, a diagnoza mechanika, który proponuję wymienić wszystkie wahacze, łączniki, sworznie itd jakoś mnie nie przekonuje.... 

Edytowane przez piotrek83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem jednak po wymianie kompletnego zawieszenia febi + amory kyb, nie chciało mi się robić doktoratu więc wydałem trochę kasy ale wkoncu cisza w aucie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile Cie wyniosła wymiana ?. Doczytałem w innym wątku że mogą to być gumy przy sprężynach i wystarczy je oczyścić natalkować i po problemie. Jeżeli to nie pomoże będę się kierował ku temu by nowe amorki kupic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawiecha + amorki z osłonami i poduszkami 2600 z robocizna +120 geometria. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.03.2019 o 14:05, Michaelsd napisał:

Ile Cie wyniosła wymiana ?. Doczytałem w innym wątku że mogą to być gumy przy sprężynach i wystarczy je oczyścić natalkować i po problemie. Jeżeli to nie pomoże będę się kierował ku temu by nowe amorki kupic

Pomogło coś czyszczenie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma jeszcze problem ze skrzypieniem? U mnie skrzypi na nierównościach lewy przód wszystko rozbierane, czyszczone ,amortyzatory wymienione ,gumy dobre wahacze oprócz banana nowe półoś nowa jakieś sugestie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie skrzypi przy ruszaniu i normalnej jeździe. Skrzypi ale tylko jak dodaje gazu. Jak jadę na luzie to nie skrzypi nawet po dużych nierównościach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...