Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b5 1z] turbo za mało dmucha


Lolek1z

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam mały problem z turbinką a mianowicie nie dmucha tyle ile należy. Trochę kombinowałem ze sztangą i poniżej przedstawiam efekt tych kombinacji.
Logi grupa 11
Pierwsze 2 logi robione bez żadnych regulacji.
W 3 logu skróciłem sztangę o ok 1cm
W 4 logu wydłużyłem ją tak że była tylko lekko naciągnięta na ten trzpień od klapki
W 5 logu znowu skróciłem sztangę ale tym razem sporo i musiałem użyć trochę siły żeby ja założyć jak widać efekt mizerny bo zaczął szarpać.


Następnego dnia ustawiłem sztangę mniej więcej w tym miejscu gdzie była na początku(pierwszy log poniżej) a przy drugim logu postanowiłem odpiąć wężyk od gruszki aby sprawdzić czy turbo w ogóle ma ochotę wydmuchać coś więcej.
Logi 2 grupa 11

Macie Panowie jakieś sugestie w czym może tkwić problem?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat ponieważ problem nadal występuje. Myślałem, że to wina n75 ale wymieniłem na nowy oryginalny i nic się nie zmieniło  http://vaglogger.apphb.com/log/5c9002448d22d9606860991e?AuthKey=52bf327bcd06494a933d6502af97ae15   Ma ktoś jakiś pomysł? Możliwe że winna jest sama grucha wg? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos nie moge otworzyc pierwszych logow... auto po programie,  zawor wg moze  sie nie domykac lub sprezyna w  gruszce nie daje rady utrzymac cisnienie, mialem podobnie  ale u mnie delikatne skrocenie sztangi pomoglo (1,5 obrotu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu mi normalnie się otwierają. Tam głównie widać, że kręcenie sztangą nic nie daje. To, że po programie to wiem bo w zeszłym roku robiłem. na oryginalnym sofcie 0.8 bara trzyma normalnie a tu nie może dobić tych 1.2bar. Jak odpiąłem wężyk od gruszki żeby sprawdzić czy turbo coś więcej nadmucha - wyszło 1.6 bara i tryb awaryjny. Wymieniłbym tą gruchę tylko nie wiem na jaką bo po numerach z etki różne cuda wyskakują i nie jestem pewien co będzie pasowało do 1z.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...