Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRD] Poszukiwany warsztat


RafGolonka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

stałem się szczęśliwym posiadaczem Audi A4 b7 S-line z BRD, 170 koni, auto ma nalatane 250kkm.

Jak w temacie poszukuje znanego przez was forumowiczów warsztatu najlepiej w dolnośląskim gdzie będę mógł zostawić swoje a4 bez obaw.

Lista rzeczy które chciałbym zrobić:

-kompleksowa diagnostyk

-rozrząd

-regeneracja trzpienia pompy 

-pozbyć się EGR ( być może również DPF)

-naprawić wydech (elastyczny lącznik)

-program plus moze turbo hybryda.

Czemu jeszcze się warto przyjrzeć przy tym przebiegu?

Z warsztatów zastanawiałem się nad ProfiTurbo w Wrocławiu, nie wiem tylko czy zajmują się do końca taka tematyką.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://autoserwis-rs.pl/

Powołaj się na firmę FUTURUM-współpracujemy już dobrych kilka lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o ProfiTurbo to moge podzielić się swoim doświadczeniem. Wywalałem u nich EGR/DPF + wstawili mi turbo hybryde i byłem zadowolony. A potem zabrali się za remont silnika i zakleili wszystko silikonem, a za wszystkie uszczelki skasowali. Do tego auto wracało dwa razy do nich (zostawili piasek w głowicy + dzień po remoncie pierścienie puszczały olej) ogólnie auto stało ponad pół roku u nich. Turbo ponoć robią dobrze, więc tylko na to bym się skusił.

Jeśli chodzi o pompe oleju to polecam Futurum :) Pompa padła mi akurat jak byłem 40 KM od Gdańska, od tamtej pory zrobiłem dopiero 40 000 km, ale nic się nie dzieje. Najlepiej niech ci ktoś ją wyjmie i wyśle.

Cokolwiek z wydechem polecam gościa w blaszanym garażu na Małopanewskiej (Wrocław), po prawej zaraz za sewisem Boscha jadąc od Legnickiej. Warsztat wygląda jak mała dziupla, ale robią dobrze, nigdy nie wracałem.

 

Edytowane przez drvv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...