Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 b6 1.8 T BFB 163km


Damianneekkk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam z góry zaznacze, że jestem nowy na tym forum i przepraszam jeśli umieściłem posta w złym dziale. Więc sprawa polega na tym że kupiłem zegar do wskazywania ciśnienia turbo i mój problem polega na tym, że nie moge znaleźć żadnego wężyka podciśnienia w który mógłbym się wpiąć trójnikiem oglądałem rózne filmiki ale to z innym kodem silnika niż moj i oni wpinali sie pod kolektorem ale u mnie nie moge znaleźć tego wężyka ani żadnego innego mój silnik 1.8 Turbo 163 km  kod silnika BFB bardzo prosze o pomoc ponieważ bardzo chciałbym to założyć 

https://allegro.pl/oferta/addco-cisnienie-doladowania-boost-52mm-7-kolorow-7732035885 -----------> oto zegar jaki kupiłem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz lpg ? Jeżeli tak to powinien iść wężyk do ssacego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie pozostaje zrobić to samo co gazownicy - nawiercić kolektor i wkręcić kruciec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kojarzę to oryginalnie są 2 wężyki z kolektora fi6 ?

 

20181230_233103.jpg

Edytowane przez Kejsi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwa dni temu montowałem wskaźnik doładowania turbo. Silnik bfb i pod kolektorem ssącym jest wężyk w który sie wpiąłem.

na Tym filmiku z yotube jest dokładnie pokazane który to wężyk .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak kolego dostales sie do tego wezyka moze jakies zdjecie wskazowka ? Bo u mnie nie moge znalezc takiego wezyka Pozsrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Damianneekkk napisał:

I jak kolego dostales sie do tego wezyka moze jakies zdjecie wskazowka ? Bo u mnie nie moge znalezc takiego wezyka Pozsrawiam

jutro ci fotkę zrobię. on wychodzi z boku kolektora ssącego.  z tego co pamiętam to tam gdzie kolega Kejsi Ci zaznaczył. idz za nim i będziesz widział gdzie idzie . tam przed końcem sie wepniesz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Damianneekkk napisał:

No to jak bys migl to bym Ci wdzięczny bardzo był bo akurat w tym to jestem zielony. Moze po zdjeciu znajde :D

he he no postaram się ale najpierw srawdz tak jak Ci pisałem. idzie obok brązowej kostki . musisz go miedz nie ma innej opcji:)

odkręć sobie zbiorniczek wyrównawczy chłodziwa będziesz miał lepszy dostęp:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...