Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Wymiana żarówki - podświetlenie popielniczki


mily

Rekomendowane odpowiedzi

jezeli porownujesz swoje 75 PS do mojej bylej niuni 130 ps to jestes jeszcze nieswiadomy ze to sa dwa rozne auta rocznikiem sie nie jezdzi tylko autem to tyle OT, pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak i ty robisz ot ja ci uswiadamiam ze nie ma co oszczedzac na jakosci czesci i tyle a co robisz we wlasnym aucie to twoja sprawa, a po studiach pewnie tata ci auto kupil za mgr , a audi juz nie mam kolego

Po co ta bezsensowna dyskusja?? Wątek brzmi "Wymiana żarówki", a nie co się lepiej opłaca kupić. Niektórzy nie mają serwisu pod nosem i nie wyobrażam sobie żeby jechać do serwisu ok 50 km w jedną stronę po żarówkę bo musi być z ASO. Twoje wypowiedzi nic nie wnoszą do tematu tylko wprowadzają bałagan. Napisałeś już raz że Ty wymieniłbyś w ASO i wystarczy po co się powtarzasz na każdej stronie??

Na auto zapracowałem sam i to bardzo ciężko (studia dzienne plus praca po godzinach). Nie jestem z tych co rodzice wszystko im wszystko kupują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo lansujesz druciarstwo a tego nie znosze i po to tu pisze [br]Dopisany: 25 Sierpień 2009, 11:13_________________________________________________

tak jak i ty robisz ot ja ci uswiadamiam ze nie ma co oszczedzac na jakosci czesci i tyle a co robisz we wlasnym aucie to twoja sprawa, a po studiach pewnie tata ci auto kupil za mgr , a audi juz nie mam kolego

Po co ta bezsensowna dyskusja?? Wątek brzmi "Wymiana żarówki", a nie co się lepiej opłaca kupić. Niektórzy nie mają serwisu pod nosem i nie wyobrażam sobie żeby jechać do serwisu ok 50 km w jedną stronę po żarówkę bo musi być z ASO. Twoje wypowiedzi nic nie wnoszą do tematu tylko wprowadzają bałagan. Napisałeś już raz że Ty wymieniłbyś w ASO i wystarczy po co się powtarzasz na każdej stronie??

Na auto zapracowałem sam i to bardzo ciężko (studia dzienne plus praca po godzinach). Nie jestem z tych co rodzice wszystko im wszystko kupują.

to za to szacunek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He mi tez sie ta przydało :) bo własnie mialem sie wziac za naprawe tego bo mnie denerwowalo i musialem sobie zawsze podswietlac zeby trafic kiepkiem w srodek :) dzieki pozdro!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem tak jak pisało ale mam problem. Podświetlenie cały czas się świeci, nawet na zgaszonym silniku, wyłączonych światłach i zamkniętym samochodzie :confused4: Wie ktoś jak się z tym uporać?

masz instalacje do popielniczki podłaczona na stałe a zwłaszcza podświetlenie któro powinno świecic sie po właczeniu pozycji...Rozbierz popieniczke i zobacz ile masz kabelków.Powinny iść 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej mam problem sorry ze up dam ale jak wkladam zarowke to sie swieci wszystko fajnie znaczy tylko zarowka .... a przez ten plastikowy przezroczysty element nie w czym problem ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jest tak zasyfiony, że światło nie przebija :polew: A bardziej prawdopodobne to przy wkładaniu może coś się poluzowało i dlatego nie świeci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie czaisz zarowka swieci ale po tej strumiennicy czy czyms tam nie idzie ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny poradnik!!!

Umnie już po problemie, i wcale nie było tak trudno :) koszt żarówki 1 pln, więc po co kupować całość w ASO :mysli:

No chyba że ktoś ma za mało czasu i za dużo $$$$, to niech lepiej pojedzie z tym problemem na serwis :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszt żarówki 1 pln, więc po co kupować całość w ASO :mysli

po to zeby moze znowu za 10 lat ktos to wymienial jak auto jeszcze bedzie jezdziło :> a nie za twojej kadencji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

założyłem nową żarówke ale lipa bo nie świeci ;/ ale pewnie gdzieś nie łaczy i trzeba będzie nowy kupic ten wkład

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...