Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Auto straciło moc i szarpie


Szpaku24

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam problem z moim audi gdy wsiadlem dzisiaj w auto po przejechaniu okolo kilometra stracil moc gdy dodaje gazu zaczyna go strasznie szarpac i silnik nie pracuje rowno przez co to moze byc macie moze jakies pomysly?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź błędy bo bez tego to można podejrzewać  milion rzeczy:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podlaczylem pod komputer pokazalo mi ze czujnik sondy lambda zaczne od tego i zobaczymy czy moze pomoze 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kod bledu to Ci nie powiem bo to znajomy mi sprawdzal i mi tylko powiedzial ze ktoras sonda mi padla

a odnosnie czy wyskoczyl mi check to o dziwo nie nie wyskoczyl mi tylko teraz nie wiem czy odrazu wszystkie wymieniac sondy czy metoda prob i bledow ale raczej wymienie dwie odrazu bo 3 nie moge znalezc bo jak go dzisiaj odpalilem to chodzi jak traktor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okazalo sie ze sonda padla jedna i jakis sterownik zobacyzmy w poniedzialek czy wroci wszystko do normy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co, i gówno widzę? k**wa jak ja nie ogarniam takich ludzi co piszą, proszą a potem całkowicie wyjebane. Obojętnie co by się nie działo zamykajcie temat tak jak się należy bo ludzie tu szukają pomocnych opinii a bez tego czy pomogły wcześniejsze wypowiedzi czy nie to kolejny śmieciowy temat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zapomniał o sprawie bo to rozwiązało jego problem. Nie każdy loguje się na forum żeby uczestniczyć w nim, niektórzy przychodzą tylko po to, aby rozwiązać swój problem i więcej nie wracają.

Edytowane przez Langista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niekoniecznie bo jesli do konca problemu nie rozwiazalem to jeszcze nie bede nic pisal a szarpanie i spadek mocy okazalo sie ze padnieta cewka z tym ze falujace obrpty dalej ppzostaly a odnosnie nie konczacego. Tematu to nie każdy ma czas co chwile siedziec na forum i opisywac najdrobniejszy szczegół wiec sie pohamujcie rada na przyszłość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...