Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pozycjonowanie swiatel


cocacola

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem zpozycjonowaniem swiatel gdyz nie dziala jak przekrecam na 1 badz 2 to  ic sie nie dzieje. Jaka moze byc przyczyna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Na początek zaczął bym od sprawdzenia silniczkow w lampach czy działają prawidłowo przekręcić zapłon i spróbować przekręcić na 1 lub 2 lub 3 jak będą brzeczec to kwestia ich mocowania możliwe że coś się uszkodziło jeśli nie to wtedy ich wymiana załatwi problem możliwe też że coś nie łączy kostki posprawdzac może coś zasniedzialo chociaż trochę to mało prawdopodobne 

Pozdrawiam 

Edytowane przez Legion44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem ze jezeli przelacze na 1 lub 2 to silniczki powinny brzeczec jezeli podejde do nich tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Wsiadasz do auta 2.przekręć zapłon 3.regulować np 1 i 2 słuchać czy coś brzeczy jeśli nie trzeba dostać się do silniczkow i sprawdzić co je boli. 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W b5 jak bawiłem się ustawianiem świateł, to za bardzo je do góry ustawiłem i zapomniałem, że na 1 były ustawione, jak dałem na 0 to w silniczku przeskoczył siłownik. Musiałem wyciągnąć silniczek sterujący i na nowo go ustawić (na oko, byleby złapał uchwyt lampy, później komputer sam go ustawia w odpowiednim miejscu) i śmigało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, cocacola napisał:

Nic nie slychac zadnej pracy

 

Jeśli tak to silniczki do wyjecia ja bym jeszcze sprawdził czy dochodzi tam do nich napięcie niech ktoś kręci a ty miernik w rękę i sprawdzasz jeśli tak to pozostają same silniki.  Możliwe że lampy są też i źle ustawione i nie mają już możliwości wysunięcia się więc wyciągnij jeden i wtedy do auta i przekręcić jeśli ruszy to lampy do ponownego ustawienia jeśli nie pozostaje tylko wymiana silniczkow. Można je jeszcze rozebrać tak jak kolega wyżej pisał możliwe że ślimak przeskoczyl i nie działa prawidłowo. 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W b6. Lampy halogenowe i Xeon.  Jak jest problem z ustawieniem i w xenonie z poziomowaniem do sprawdzenia czy ktoś nie wsadził Paluch i czy prowadnica chodzi pi slizgu. Jak  spadnie ze slizgu to potem dzieją się cuda i nie można ustawić świateł.  

 Slizg znajduje się pod projektorem po którym porusza się "drucik". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...