Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kierownica a4b6


Siwyhb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nabyłem kierownice trójramienna (taka jak na zdjęciach )bez  multifunkcji w mojej młodej mam 4 ramienna tez taka jak na zdjęciach ,chciałbym zmienić na trójramienna pierwsze podejścia już były okazało się ze potrzebuje taśmę z tamtej trojramiennej poszedłem wyciągnąłem i teraz niewiem szczerze pod kierownica jest jeszcze jakijs moduł muszę go tez wymienić czy ta taśma podejdzie pod tej mój stary ( mojego modułu jeszcze nie widziałem nie rozbierałem jeszcze) wszyscy mówią co innego ze podejdzie inni mówią ze nie .Ktos dałby radę mi pomoc ? Dodam ze trójramienna pochodzi z a3 ale niewiem który rok 

F9C8505E-C37B-4F78-B364-158FE4CAB881.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z a3 gdzieś czytałem że nie pasuje,chodzi o otwory z tyłu kiery,porównaj obie kierownice pod kątem tych otworów z tyłu,jeśli wymieniasz na zwykłą bez mf ,taśma i moduł powinny pasować ,jakbyś zmieniał na mf to 100% i moduł i taśma do wymiany,ale na zdjęciach masz 4 ramienną mf i 3 ramienną z przyciskami zmiany biegów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taśma z czteroramiennej nie pasuje ale to niema problemu bo taśmę tez mam z tej nowej kierownicy otwory z tylu są takie same ,zdjęcie było tylko podglądowe obydwie są bez mf tylko ten moduł mnie zastanawia ?dzisiaj będę rozbierać i patrzeć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załóż kierę na ten moduł jak nie będzie błędów i wszystko będzie działać to znaczy że ok 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozebralem i nic nie pasuje w mojej nawet modułu niema także teraz tylko zostaje poszukać czy jest możliwość przepięcia kabli ze starej wtyczki do nowej 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł masz na 100% wpięte są w niego manetki , nie masz tylko małego modułu w kierownicy , bo on występuje tylko z kierą mf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaa Ok ale i tak nawet taśma nie podejdzie także jak niedarady wtyczek przepiąć sprzedam ta kiere i będę szukać coś z a4b6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że to jest właśnie winna kiera z a3,wiem że ktoś  tu poruszał ten temat , z a4 powinna pasować p&p i taśma pewnie będzie pasować

Edytowane przez greg2505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnioskuję, że jakbym chciał zmienić u siebie z 4ro ramiennej bez MF na 4ro ramienną z MF z b7 to będzie pasować bez żadnych kłopotów czy też taśmy muszę podmienić? 

BTW nie chce nowego tematu zakładać 

Edytowane przez lasic89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przykładałem bez mf także listwy nie musiałem zmieniać ale jak chcesz z to niemam pojęcia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce zamontować kierownicę z b7 4ro ramienną bez MF, a u siebie obecnie mam fabrycznie 4ro ramienną bez mf

Tylko się zastanawiam czy będzie pasować ta kierownica z b7 do b6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie pasować bez przekładania listwy  tylko wtyczki od klaksonu są inne trzeba przelurowac ja tak zrobiłem , szkoda ze zdjęć nie zrobiłem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha kumam... Czyli numeru tejże wtyczki też nie znasz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...