Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Odblysniki


Wiktoro

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie.moge zregenerowac swoje odblysniki soczewki? Ma ktos sprawdzone miejsce? Lub gdzie kupie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozważ też wymianę projektorów na a4 b8 jak masz bixenon, zamiast bawić się w regeneracje starych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, daroo91 napisał:

Rozważ też wymianę projektorów na a4 b8 jak masz bixenon, zamiast bawić się w regeneracje starych.

Przy ksenonie coś można polepszyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Langista napisał:

Przy ksenonie coś można polepszyć?

Możesz wysłać lampy do użytkownika Gwerty, on przerabia xenon na bixenon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno przerabiałem swoje xenony na bixenony na soczewkach Hella3, żarniki i przetwornice zostały stare, i różnica jest spora/zdecydowanie zauważalna. A odbłyśniki w projektorach od xenonu miałem w dobrym stanie, lewy w bdb, a prawy w dobrym+

Modyfikacja warta rozważenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projektory 200zł, adaptery do żarników 50, szpraje chyba 60-70, sznur butylowy jakiś trochę chyba lepszy z hidretrofit 50, plus od groma czasu i swojej roboty bo robiłem to pierwszy raz. Dodatkowo kupiłem kiedyś za 250 zł :) ori lampy angliki z połowy 2016 roku na dawców kloszy.

Kolega z forum o którym wspomniano wyżej robi to chyba w okolicach 500 zł. Ty jedynie wysyłasz lampy, odbierasz gotowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że się skuszę na taki modzik, zwłaszcza że auto stoi uziemione u mechanika na dobry miesiąc, a skoro mówisz, że różnica duża w widoczności to czemu nie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xeonon przerobiony na bix na projektorach intemo świeci nieporównywalnie lepiej zarówno na mijania jak i drogowych.  Ale jak coś same odblysniki do xenonu tez mam. I można je wymienić bez rozklejania lamp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zalozylem ledy... hm faj nie swieca ALE radio zakluca, wiem tanie ledy i lipa... jakie prop9nujecie h7 led ? Moze ktos zakladal?przy okazji wymieniana zarowek przyjzalem sie  odblaskom i tu moim zdaniem jest kiepsko , i kolejne pytanie wiem ze ciezko wyciagga sie odblysniki jest z tym problem i soczekwa:( jak uwazacie zaplacic 300/400za rozebranie lamp i regeneracje czy za 400 kupic jakies zaminniki lamp np. Depo firma jest na allegro????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 550 masz przerobione na biksenony u Gwerty, świeci nieporównywalnie lepiej.. Przynajmniej tak twierdzi każdy kto zamienił z ksenonu/innych na biksenon. Diabeł tkwi w tym, że trzeba mieć system samo poziomowania no i spryski na zderzaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Langista napisał:

Za 550 masz przerobione na biksenony u Gwerty, świeci nieporównywalnie lepiej.. Przynajmniej tak twierdzi każdy kto zamienił z ksenonu/innych na biksenon. Diabeł tkwi w tym, że trzeba mieć system samo poziomowania no i spryski na zderzaku.

W teorii trzeba mieć, w praktyce wiele osób jeździ bez. Jedyne ryzyko to strata dowodu rejestracyjnego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w lampach xenonowych można bez rozklajania wyciągnąć odbłyśniki i soczewki? Chciałbym trochę umyć soczewki, czy w warunkach domowych ma to sens? 

Edytowane przez franc321
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. . Zabieg wygląda dokładnie tak samo jak w przypadku lamp halogenowych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można normalnie wyciągnąć odbłyśniki w zwykłej h7 bez xenonu bez rozklejania lamp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,jak najbardziej można. Trzeba trochę się z tym pomęczyć ale to wykonalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...