Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Żarówki led w lampach bez soczewek


VoreQ

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Jestem posiadaczem b8 z 2008r z lampami bez soczewek (na dole są dwie żarówki p13w które służą jako światła dziennie). Mam problem z wymianą żarówek h7 w świetle mijania. Mianowicie chce wymienić żarówki na ledy lecz mam z tym problem ponieważ ledy strasznie słabo świecą ( nie równo a przed samochodem widać pełno plam zamiast światła, ze zwykłymi żarówkami h7, nie ledowymi nie ma problemu). Z żarówkami wszystko jest ok ponieważ sprawdzałem w drugim aucie. Jest to wina odbłyśnika, a może bez soczewek zawsze jest taki efekt? Z góry dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna ledowa h7 nie da jeszcze tyle światła do halogenowa i jest nie legalna , bo ledy  nie mają homologacji.  

 

Żarówka halogenowa świeci dookolnie. Ledowa najczęściej ma środa światła tylko na boki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VoreQ A jakiej firmy masz ledy? Ja mam h7 led philips i jest dobrze dlatego ze maja regulowany pierścień i możesz ustawić je tak jak powinny być czyli pionowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie testowałem z 4 rodzai już i każde miały regulowane pierścienie no ale zawsze efekt jest taki sam - pełno plam przed samochodem zamist równego światła. Tak jakby odblysnik źle odbijał światło. Zazwyczaj ustawiłem je diodami poziomo (na boki) ale raczej próbowałem różnych konfiguracji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będę miał chwile wrzucę fotkę jak to u mnie wyglada. A myśle ze jest ok. 

46F816FE-3FBC-4081-8829-5D2D0CB452FB.jpeg

02C0935A-4446-4046-B3E4-F7DA9A017B07.jpeg

6B6E6CE5-85B1-436E-8F19-369D718F7A3E.jpeg

9C5390AE-C18E-415B-9A24-AAA9A45B0617.jpeg

Edytowane przez osebolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie próbowałem założyć coś takiego: https://allegro.pl/oferta/zarowki-h7-x3-led-50w-diody-zes-homologacja-e8-10r-7729872891 .     Też mają regulowane pierścienie z tym, że ustawiłem je poziomo ( diodami na boki) może w tym problem ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...