Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Niskie ciśnienie doładowania


szymonb5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich czytających post 

Mam problem z niskim ciśnieniem doładowania a mianowicie 0.4 bar. Dając buta na 5tce ciśnienie idzie dość powoli do 0.5 dosłownie na chwilę i opada do 0.4 nieraz nawet poniżej 0.2 spadnie, na niższych biegach rowniez podobnie ale np na 2 max co osiąga to 0.4 i opada jedynie. Miesiąc temu miałem problem z odpalaniem auta co się okazało była to wina przepływki mimo, że wskazania miała dobre.. Więc jeździłem troszkę bez przepływki nim kupiłem druga lecz się pokusilem i kupiłem tani zamiennik za 170zl efekt wiadomy... gorzej niż na starej więc kupiłem używke U mnie powinna być 058133471A natomiast ja założyłem 037906461C wyczytałem że to jest to samo tyle że od golfa czy tam Passata. Wszystko szczelne sprawdzałem na kompresorze, dv działa prawidłowo, n75 sprawny sprawdzany, przepływka aktualnie pokazuje ładnie 124g więc tak jak być powinno, przepustnica sprawna otwiera się na 85.5° ,max duty cycle 97%, czujnik temperatury sprawny niedawno wymieniany, pompa paliwa zmieniana wraz z filtrem... Niestety nie mogłem zrobić logów z wiadomych powodów, śniegu na lubelskim od groma więc odcina na 3 odpada... Jest ktoś w stanie coś podpowiedzieć? Sprawdzałem też wg dając gazu i normalnie się porusza także również można wykluczyć że się zapiekło wg również uwalniałem od n75 i turbina normalnie przeladowuje ładuje po 1.5bar także sprawność techniczna turbiny również odpada.. Pozdrawiam 

 

1.8T Quattro Aeb 96R Pb/lpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...