Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dziwne zachowanie na śliskiej powierzchni


EmilU

Rekomendowane odpowiedzi

Witam pare dni temu chcialem wybrac sie do Gorzowa gdy jechalem na poczatku bylo ok ale jak juz temperatura schodzila ponizej zera czyt -1 -1.5 to auto zaczelo wariowac na drodze zaczelo sie sliskac i zyc wlasnym zyciem nie dalo sie jechac 3x w poślizg wpadlem  widzialem ze ktos mial tutaj podobny problem ale nie zostal rozwiazany . Ludzie pomozcie bo to az strach wyjechac autem .

Czy to moze byc maglownica ? Ostatnio rano mialem resztki plyny od wspomagania i wspomaganie zaczelo wyc przyjechal znajomy i troszeczke dolal czerwonego plynu (tak wiem powinien byc zielony) wtedy jeszcze nie wiedzialem . No i po zalaniu od tamtej pory nic plynu nie ubywa a jezdze juz od 1.5 tygodnia . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.01.2019 o 06:54, Emejcz napisał:

Opony w jakim wieku?

Jutro sprawdze i zrobie zdj opon . Opony niby bieżnik maja ok ale znajomy mi mowil ze moga byc one po regeneracji sam nie wiem juz ale jutro walne foto i wrzuce zdj . Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moglem rano znalezc tej daty doswietlalem sobie flashem z tel i nic nie widzialem . Za 1.5h sprawdze jeszcze raz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.01.2019 o 06:54, Emejcz napisał:

Opony w jakim wieku?

W ramce na oponie jest 0306 czyli z 2006 roku sa ? Zauważyłem ze sa takie odstajace kawalki gumy to oznacza ze opony po regeneracji oznaczylem to na zdj strzalką . 

Pozdrawiam 

Capture+_2019-01-10-11-57-48.png

20190110_115432.jpg

20190110_115416.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku ta opona ma 13 lat ! więc nie dziw się,że auto żyje własnym życiem. Na foto widać jak opona jest mocno zmęczona . Tak stara opona to na huśtawkę się tylko nadaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, tego się spodziewałem. Opony na śmietnik i auto odżyje. Od razu uprzedzam - nowe klasy ekonomicznej będą się zachowywały lepiej niż 5 letnie używki klasy premium - sprawdziłem to parokrotnie na sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Emejcz napisał:

Niestety, tego się spodziewałem. Opony na śmietnik i auto odżyje. Od razu uprzedzam - nowe klasy ekonomicznej będą się zachowywały lepiej niż 5 letnie używki klasy premium - sprawdziłem to parokrotnie na sobie.

Ostatnio w mondeo tesciowa wymieniala opony zimowe 4 kosztowaly 860 zl nowe.  Sa to podobno chinskie ale produkcji niemieckiej no i nie narzeka ze zle sie jezdzi czy cos jezdzi codzienie do niemiec 100km w jedna strone  autostradą  i jest ok co myslisz o takich oponach ? 

Edytowane przez EmilU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko zależy od konkretnego modelu opony.

Totalnie najtańszych chińczyków bym nie zakładał, bo mogą się zrypać. Ze swojej strony mogę powiedzieć, że koreańskie Nexeny się dobrze spisują (przynajmniej w lecie).

Za tą kasę masz teraz Dębice tu: https://allegro.pl/oferta/4x-205-55r16-91-h-debica-frigo-hp-2-zimowe-7556124791

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...