Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zabudowa telefonu z androidem w panel centralny


Adakiahz

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie, rezał ktoś lub robił coś podobnego, mianowicie chodzi mi o customową ramkę pod radio, według własnych wymiarów itd. Z jakiego materiału to wykonać itp. Próbuję zainstalować większy telefon zamiast oryginalnego radia i zastanawiam się jak to ładnie wykończyć. Chyba że ktoś robić coś podobnego i zastosował coś innego żeby to ładnie wyglądało. 

Edytowane przez Adakiahz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbuj robić z plexi. Co do montażu telefonu to może kup jakieś dobre etui które będziesz mógł wkomponować w tą plexi, wtedy odejdzie Ci sporo kłopotu z otworem na tel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, prezesik18 napisał:

Próbuj robić z plexi. Co do montażu telefonu to może kup jakieś dobre etui które będziesz mógł wkomponować w tą plexi, wtedy odejdzie Ci sporo kłopotu z otworem na tel.

No co do tego etui to dobra myśl, plastikowe etui jakoś wkomponować w tą plexę, ladnie to czymś zalać wyszlifować, i może coś z tego będzie. Mam już telefon ogarnięty z ładnym launcherem wyglądającym jak panel z radia samochodowego, kewstia właśnie teraz podłączenie i jakiegoś zakamuflowania tego hehe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

etui kup jakieś w rodzaju plastikowej kabury, powinno być łatwiej. Nie wiem czy robisz to w 1din, czy 2din. Może lepiej pójść w stronę kupna uszkodzonego ori radia żeby pozyskać panel przedni. Jego można odpowiednio pocharatać, pospawać z etui, podpszpachlować. Może być dużo łatwiej. w dodatku wywalisz bebechy z radia i zostawisz obudowę co ułatwi późniejszy montaż w tunelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, prezesik18 napisał:

etui kup jakieś w rodzaju plastikowej kabury, powinno być łatwiej. Nie wiem czy robisz to w 1din, czy 2din. Może lepiej pójść w stronę kupna uszkodzonego ori radia żeby pozyskać panel przedni. Jego można odpowiednio pocharatać, pospawać z etui, podpszpachlować. Może być dużo łatwiej. w dodatku wywalisz bebechy z radia i zostawisz obudowę co ułatwi późniejszy montaż w tunelu.

Właśnie też myślałem o uszkodzonym radiu, jeżeli bym dorwał w dobrej cenie no to w sumie byłaby to najlepsza i najprostsza opcja, bo wszystko mi elegancko wpadnie bez szlifowanie dookoła 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, greg2505 napisał:

tylko w 1din jakiś większy telefon ciężko będzie włożyć

Mam fajnego Asusa który ma możliwość podłączenia pendriva do niego i elegancko odczytuje wszystko. Wykorzystałbym te radio 1 din, telefon dał na środku a z boku bym sobie dołożył gniazdo na usb które by później się połączyło z telefonem, i myślałem też nad potencjometrem gdyż są słuchawki które mają możliwość regulacji głośności i wykorzystać przewody z tego. I zrobić właśnie na drugą stronę radia tą regulację. Ale co z tego wyjdzie to się okaże ;)

Edytowane przez Adakiahz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, 3r4 napisał:

Obczaj temat tabletów do aut ;)
 

 

Niby tablet spoko, ale wolałbym telefon, mam w miarę świeży i jednak ta karta sim. Tak to znowu musiałbym kupić tablet z możliwością włożenia karty sim, i jeszcze takiego co nie będzie mulił, więc pewnie zapłacę z 500zł w górę. A szczerze nie potrzebuje aż tak dużego ekranu, ten mój telefon ma 5,5" i wydaje mi się, że to wystarczająco, ale zobaczymy trzeba spróbować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tak jak obiecałem, wrzucam fotki jak mi to wyszło, planuje jeszcze zrobić w tym panelu gniazdo na USB które łączy się z radiem oraz ładowarkę. Fotki poniżej jak to mniej więcej wygląda. Na żywo jest dużo ładniej ;)

72ae14a7195bced1med.jpg

c729619455c14a01med.jpg

bf5717d366f6a825med.jpg

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszło mega, chociaż ja w tym miejscu dałbym jakieś zegary/liczniki do temp. oleju, doładowania, spalin :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Langista napisał:

Wyszło mega, chociaż ja w tym miejscu dałbym jakieś zegary/liczniki do temp. oleju, doładowania, spalin :D

No, ale miałem taki pomysł na to i tak jakoś się w końcu za to wziąłem, no i wyszło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...