Nowicjusz - wątek powitalny

Hugo

Witam, mam na imię Artur i jestem posiadaczem od około 2 miesięcy Audi A4.

Z 2000 roku w automacie ?

• Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Cuber

• PABLO

• wrclaguna

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

,,,

Witam wszystkich, wpadłem tu z konkretnym pytaniem, który opiszę w odpowiednim dziale, ale wszystko wskazuje na to, że zostanę tu dłużej:-). Aktualnie nie posiadam Audi, póki co jeżdżę Hondą Accord 1.8es V-TEC (silnik F18B2) w sedanie z 1999 roku (PB+LPG).

,,,

Witam wszystkich. Audi A4 b6 1.8t. Parę problemów i myślę że uda się wreszcie je tutaj rozwiązać. Pozdrawiam

,,,

Mam na imię Irek, od niedawna posiadam Audi A4 b6, to juz moje drugie Audi, wcześniej posiadałem A3 8l.

Edytowane przez Yrek

,,,

Jestem nowym uzytkownikiem, choć na stronie pojawiam sie czesto.  Mialem 80, mam a3, a4, szukam 80. Mieszkam na dolnym slasku, w powiecie jeleniogorskim. To by bylo tyle ;D

,,,

Witam wszystkich użytkowników, od 2 dni jestem szczęśliwym posiadaczem A4 B7 1.9 tdi.

Przesiadłem się na to autko z Audi A3 8L 1.6 z racji powiększającej się rodziny. Poprzednie autko służyło mi bezawaryjnie przez 5 lat i 130 tys. km, więc mam nadzieję że tym razem nie będzie gorzej.

Chwilę zajmie przyzwyczajenie się do nowego autka, ale jestem pozytywnie nastawiony.

Pozdrawiam,

IMG_20190106_120603.jpg