Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zawieszenie sztuki b7 1.8t


Forcer

Rekomendowane odpowiedzi

Co zauważyłem jak jadę prosto tłucze ale nie zawsze jak jadę I dam kierownicą lewo prawo i sie przechył w ciężar na prawe kolo to tłucze jak się pojeździ I stanie to skręca się kołami styknie Ale Tylko raz. Sprawdzałem luzy drazkiem jaki takowych nie widzialem w kolumnie chociaż nie jestem mechanikiem. Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.01.2019 o 09:11, Forcer napisał:

Nikt nie wie co to może być?

 

Górne wahacze pewnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Górny wahacz jest wybity. Kup dwa i wymień dwa gorne w jednej kolumnie w której Ci stuka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.01.2019 o 16:15, Forcer napisał:

Lacznik stabilizatora juz naprawione.

Z ciekawości, czy już na aucie widziałeś, że są luzy na tym łączniku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzialem. Ogolnie mechanik czyscil smoka i nie dokrecil mi dolnej srobki. Wyjebalo mi dolna srobke z lacznika tak zdiagnozowalem usterke. Jakby mi srobka nie wyleciala z tego lacznika to bym pewnie sie do tej pory zastanawial co jest grane. Przewalone jak cos stuka milion powodow moze byc. Łomem tez dosc ciezko sprawdzic to tymbardziej jak sie nie ma podnosnika.

 

Edytowane przez Forcer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat żeby nie pisać nowego... Czyli to łącznik stabilizatora? Ta ta część w kształcie litery C?  bo natomiast u mnie w prawym kole jest takie jakby trzeszczenie. Wahacze dwa dolne dwa górne wymienione. Już nie trzeszczy tak głośno jak wtedy ale jeszcze trochę słychać. Teraz po przeczytaniu tego posta mam pewne podejrzenia że to właśnie łącznik lub zawieszenie gwintowane prosi się o regeneracje? ile może kosztować łącznik stabilizatora? Z góry dzięki za wszelkie wskazówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.03.2019 o 19:05, EXEO-Piotr napisał:

Podepnę się pod temat żeby nie pisać nowego... Czyli to łącznik stabilizatora? Ta ta część w kształcie litery C?  bo natomiast u mnie w prawym kole jest takie jakby trzeszczenie. Wahacze dwa dolne dwa górne wymienione. Już nie trzeszczy tak głośno jak wtedy ale jeszcze trochę słychać. Teraz po przeczytaniu tego posta mam pewne podejrzenia że to właśnie łącznik lub zawieszenie gwintowane prosi się o regeneracje? ile może kosztować łącznik stabilizatora? Z góry dzięki za wszelkie wskazówki.

Tutaj masz jak wygląda łącznik stabilizatora:

lacznik-stabilizatora-przod-audi-a4-b6.j

Ceny łączników uzależnione są od tego, z jakiej firmy je weźmiesz. Na allegro z Lemfordera jeden łącznik masz w cenie około 60 złotych plus koszt wysyłki. W InterCarsie dla przykładu musisz za taki sam zapłacić okolice 100 złotych za sztukę. Wszystko zależy od tego jaką firme wybierzesz i gdzie kupisz. Pół roku temu kupowałem z Delphi w IC za 80 złotych jedna sztuka i jest wszystko na dzień dzisiejszy w porządku, więc mogę śmiało polecić ?

Przed regenerowaniem gwintu sprawdź czy poduszka amortyzatora nie ma luzu lub czy nie jest zużyta. U mnie po zmiane zawieszenia na gwintowane dwa razy się pojawił luz, więc możliwe, że i w Twoim przypadku mocniejsze dokręcenie śrubki rozwiąże problem ?

Edytowane przez sieradzky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...