Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podnoszenie mocy 1.8t.


Vexart

Rekomendowane odpowiedzi

Nie pasują Panowie i Panie. Opisywałem to już jakiś czas temu w temacie łącznie z pomiarami. Jeśli wkładacie cały zestaw tarcza docisk łożysko i dwumasa to jest P&P. Jeśli zostawiacie seryjna dwumasę np. z AVJ to musicie się liczyć z tym, że około 4mm trzeba przetoczyć tarczę od AWX OD STRONY DWUMASY(na pewno minimum 2mm, dla pewności więcej ...) albo się to wykona ta czynność  sama na aucie. Przecież wystarczy dołożyć tarczę z AWX do DWUMASY z AVJ i dołożyć starą tarczę z AVJ i zobaczyć że jest lipa. Temat powinien być podpięty, aby kolejni nie odkrywali Ameryki na nowo.

 

Edytowane przez ew89cia
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ew89cia napisał:

Nie pasują Panowie i Panie. Opisywałem to już jakiś czas temu w temacie łącznie z pomiarami. Jeśli wkładacie cały zestaw tarcza docisk łożysko i dwumasa to jest P&P. Jeśli zostawiacie seryjna dwumasę np. z AVJ to musicie się liczyć z tym, że około 4mm trzeba przetoczyć tarczę od AWX OD STRONY DWUMASY(na pewno minimum 2mm, dla pewności więcej ...) albo się to wykona ta czynność  sama na aucie. Przecież wystarczy dołożyć tarczę z AWX do DWUMASY z AVJ i dołożyć starą tarczę z AVJ i zobaczyć że jest lipa. Temat powinien być podpięty, aby kolejni nie odkrywali Ameryki na nowo.

 

Zauważ, że niektórzy też wypowiadają się co mają BFB. Może w BFB nie ma tego problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, MarcinL napisał:

Zauważ, że niektórzy też wypowiadają się co mają BFB. Może w BFB nie ma tego problemu?

Koło zamachowe jest rzeczywiście o innym oznaczeniu niż w AVJ. Tyle że kolega wyżej co ma AVJ potwierdził, że nie ma problemu, co jest niemożliwe bo już kilka osób na forum to przerabiało. Tak czy owak wystarczy dołożyć starą tarczę do DWUMASY i tą z AWX i wtedy się przekonać samemu. Żałuję, że nie zrobiłem fotek.

A żeby nie odbiegać od tematu to powodzenia w podnoszeniu mocy. Ja wkrótce celuję w 300KM i raczej będę robił u kogoś całość ze strojeniem w LPG 

Edytowane przez ew89cia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Powoli do przodu. Po pracy staram się coś porobić. Kończę składać dolot, zrobiłem flansze pod map sensor z aluminium i dałem by mi przyspawali do rury.

Żeby to jakoś wyglądało. I dało się przykręcić :P

U mnie sprzęgło bez problemu pasowało trochę przejechałem już i nie widzę żadnych problemów.

Jedynie co to po wstawieniu DP i wywaleniu Sai nie wykasowałem błędów. I po odpaleniu na ssaniu zaczął mi pracować tak jak na dwóch garach przez 5s. Po wykasowaniu błędów wszystko wróciło do normy. I odpala normalnie na zimnym.

Edytowane przez Vexart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie gdzie upchac chłodnice wspomagania? Myślę tam gdzie był smic tylko trzeba by było podgiąc lekko rurki. Jak wy rozwiazaliscie to? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki spróbuję tak ułożyć. Co to za IC?? 140? gdzie taki zakupiłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zrobiłem już ładnie przednie zaciski 320. Szukam i nie mogę znaleźć zacisków jarzm i osłon na tył 288. Ma ktoś może takie do regeneracji sprzedać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Vexart napisał:

Sprzedaje tylko całość ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MarcinL napisał:

 

Tak jak pisałem chce do regeneracji. 

Piaskowanie i malowanie proszkowe mam po znajomości za darmo tak więc trochę taniej mnie wyjdzie kupić do regeneracji i Pomalować jak chce. Aby uszczelnienia ewentualnie tloczki wymienić. 

Edytowane przez Vexart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylne zaciski 288 z a6 c6 podejdą do b6??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie.

Tam jest ręczny elektryczny z tego co kojarzę. 

Szukaj z b7 z 2 tfsi z 3tdi z 3.2fsi 

Ja komplet na tył z osłonami za 240zl wyrwałem na allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio 240zł?? Nieźle.. Ciągle czegoś szukam i nie mogę znaleźć... Za jakieś chore ceny wystawiają te hamulce. Nawet na forum za same osłony 200zł....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Vexart napisał:

. Nawet na forum za same osłony 200zł....

Tyle to nowe kosztują 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę szukał czegoś ale widzę że będzie ciężko. Jak ktoś będzie miał na sprzedaż to proszę o kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...