Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Skradzione


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ukradli Ci samochód napisz o tym fakcie , napisz jak najwiecej szczegółów + fotki.

Jeśli ukradli Ci jakiś element auta (lusterka, zaślepki felg i inne) opisz to tutaj.

Postaraj się jak najdokładniej opisać daną rzecz, może miałeś specjalnie znaczone, może miałaś specyficzne uszkodzenia ?

Jeśli znajdziesz gdzieś coś takiego, też daj znać tutaj.

No i pomagajmy sobie i nie kupujmy takich części.....

Proszę się powstrzymać od niepotrzebnego gadulstwa w tym temacie - tu będą ostrzeżenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich - w dniu 10.05.2007 w Krakowie została skradziona moja A4 AVANT

kolor: czarnym metalik

rocznik: grudzień 2000

silnik: 1.9 TDI

nr rej: KNT 7K50

0eed5f2e265c32e3m.jpg

Autko stało na alumioniowych felgach PLW 16" (płaskie, dość szerokie ramiona, piecioramienne, na dekielku napis PLW), oraz całkowicie nowych oponkach Dunlop Sport SP01.

Jeżeli traficie na ślad mojego samochodu, to dajcie znać...

A miało jakieś znaki szczególne?

Tablice można zmienić bez problemu, natomiast ryski, zadrapania to już większy problem.

Jak wiesz to podaj

Nie miało żadnych znaków szczególnych - wiesz - żadnych zadrapań, oznaczeń, naklejek itp... zwykły avant w idealnym stanie... choć mineło już kilka miesięcy to dalej mi go szkoda... ;(

AC było?

było... tylko wiesz jaki był problem - kupiłem ten samochodzik z uszkodzoną tylną klapą i zderzakiem. Korzystając z faktu, że stał poleciłem wymienić rozrząd, zawieszenie, amortyzatory, odnowić lakier, itp... na tydzień przed kradzieżą założyłem nówki felgi alu z równie nowymi oponami... a wieczorem przed kradzieżą nawet go zatankowałem do pełna... finał taki, że pomimo, że ubezpieczenie otrzymałem, to byłem kilka tysięcy "do tyłu" :(

Posprzątałem troszeczkę - HACK

pozdarwiam,

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nawet zdjęć. Była perłowa, troche szara. 2.5 TDi Avant Numery WGS 12HY[br]Dopisany: 14 Sierpień 2007, 07:55 _________________________________________________Dziś w nocy. Między 22.00 a 7.00 rano w Lesznie pod Warszawą z pod bloku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Kwidzyniu (okolice 3 miasta) w czwartek nad ranem skradziono Audi A4, które jest własnoscią kolegi!

Fotki są na Polskiej Jeździe i szczegółowo wszystkie dane o nim.

Charakterystyczne cechy z zewnątrz:

czarny,ciemne szyby,obniżony,srebrne lusterka,nalepa z adresem klubowym z tyłu,zamiast oznaczenia pojemności z tyłu znaczek MTM,oprócz tego 2 oznakowania na 2 tylnych drzwiach charakterystyczne dla S-line'a.Tutaj jest link:

http://www.polskajazda.pl/Samochody/Audi/A4/15453

Proszę wszystkich o rozglądanie się w miare mozliwosci! jezeli ktoś miał by jakiekolwiek informacje prosze dać znać!!

Oto telefon kolegi: 509618028

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kondorek44

Witam,

12 listopada 2007 próbowali mi ukraść moją A4, najlepsze jest to, zbiegałem z 3 piętra i byłem już na 1p.

kiedy te debile siedziały w aucie i próbowali za wszelką cenę odpalić. Uciekli na szczęście, ale o mały włos straciłbym moje A4. Policja przyjechała i radziła mi że nie ma sensu tego nawet zgłaszać bo i tak nic nie są w stanie zrobić. "Pała to pała raczej." Było to w Warszawie na ulicy Mikołajczyka (Praga Południe) przy Promenadzie.

22 grudnia ukradli mi kołpaki, oryginalne, na allegro chciałem kupić to 300 zł aż, no i olałem sprawę. To też było na Pradze Południe na ulicy Pawlikowskiego (Warszawa dla jasności), wszedłem tylko na ok 8 minut do sklepu. Nie mam możliwości umieszczenie zdjęcia ale były to te charakterystyczne kołpaki z ringiem chromowanym. Kołpaki były zaznaczone od wew. strony, więc jeśli znajdę to ten ktoś nie tylko straci te kołpaki ale coś więcej, jestem mściwi bo nie lubię złodziejstwa, szczególnie gdzie ktoś komuś chcę zrobić szkodę a nie zarobić, bo za kołpaki dużo niedostanie, a wystawi gdzieś na aukcji to będzie wyjątkowo głupi.

PS: już jedną 80-ę namierzyłem na takich kołpakach, kręciła się po moich rewirach, sprawdzę czy to moje. :evil:

Wszystkim posiadaczom A4 życzę, żeby w nowym roku 2008 nie mieli żadnych przygód związanych z kradzieżami i wypadkami, itp. nieprzyjemnymi rzeczami. Pozdrawiam wszystkich klubowiczów szczególnie. :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj w nocy (najprawdopodobniej) została skradziona A4ka (ciemny granat) o numerach GA 4231C, rocznik 2002, 1.9TDI.

img4764400ir1oj1.jpg

auto na standardowych 15tkach Audi, stare zimówki (właściwie do wywalenia), charakterystyczne jest to, że auto miało wymontowany schowek (akurat naprawiałem). W środku listwy i gałka z s-line'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

06.02.2008 w Krakowie skradziono mi Audi A4 Avant 1.8T (AEB) z LPG rocznik 96

kolor ciemnozielony metalik

wgniecenia na dachu i błotnikach po gradobiciu, prawy przedni błotnik przytarty, głęboka rysa na tylnym prawym błotniku

lewy tylny błotnik szpachlowany - pęknięcia szpachli, na szybach drzwi przednich naklejki GTAlarm

wypalone, ciemne lustra reflektorów, brak plastikowej pokrywy silnika

przerabiane mocowanie pompy wspomagania kierownicy (nowa pompa w starym mocowaniu)

fotele kubełkowe, "drewniane" wstawki tapicerki

felgi 15 stalowe czarne z zimówkami Firestone Winterhawk

instalacja LPG II gen. BRC Eco Gas Turbo, zbiornik w miejscu koła zapasowego,

mieszalnik na rurze gumowej przy przepustnicy uszczelniony czerwonym silikonem

sonda lambda podłączona złączką instalacyjną "na śrubki"

niestety nie mam zdjęć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skradziono Audi A4 Tdi Kombi 97r Automat w Nocy z 11 na 12 marca .Granatowa Perełka na 5 ramiennych Alufelgach. Wnetrze welur ciemno szare listwy drewniane na Tablicach GKS -kościerzyna (jeszcze jej nie przerejestrowalem) na przednim zderzaku brakuje plastikowych kratek poniżej tablicy rejestracyjnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w nocy kolo 5 skradziono Audi S3 na nr ETM 7A49 2002r felgi od S-ki,kolor srebrny w czarnej skorze...w Czestochowie na ulicy Focha kolo banku...auto zostalo wziete na hol przez audi A6 na nr DSCXXXX znaki szczegolne S3 zadrapany zderzak tylni,ksenon z jednej strony swiecil inaczej niz z drugiej(kolor)...odprysk na masce 0.5cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!! W nocy z 12 na 13 pażdziernika 2008 skradziono mi A4 kombi kolor szary 1.9 tdi 131km na numerach WPN 63XX postaram sie znalezc jakies zdjecia i je wrzucic [br]Dopisany: 15 Październik 2008, 14:36_________________________________________________Auto skradziono mi w Gdansku - Żabiance na ul. Orłowskiej 9 [br]Dopisany: 15 Październik 2008, 14:37_________________________________________________Oto Fotki autka

2378173292a2fd72.jpg

85c8beb7209715ef.jpg

03425ec5bf1793e1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy wiem ze to nie Audi. Ale każda pomoc sie może przydać

kumplowi zwineli dzisiaj w nocy czarnego seata leona.

Numer SO 99054

charakterystyczne rzeczy:

lampy lexus style czarne - mial wymieniac, ale dzieki temu auto rzuca sie w oczy

alusy 17 cali

okolice kradzieży

Sosnowiec, osiedle Środula

tutaj fotki http://picasaweb.google.pl/topola.one/LeoNew#

w razie jakiś info prosze pisać na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA, Wrocław Muchobór, Nowy Dwór !!!

Jumają na potęgę wszystko co nieoznakowane spod szyldu magicznych A4. Pierw mi rąbnęli wkłady podgrzewane do lusterek a ostatnio oznakowany halogen. Nie obkleiłem ich jak lusterek i w nocy ślepe kury nie zauważyły i jeden poszedł z dymem. Znakujcie co się da odkręcić. Zamówiłem nowe bo nie będę nakręcał machiny.

---------------------------

Jak dorwę tego jumaka to mu łapy w nadgarstkach połamię :shocked:. Policja standardowo umarza co się zgłosi :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem w innym wątku ale i tu dorzucę.

http://www.a4-klub.pl/smf/kradziez_nawigacji-t58984.0.html

Skradziono mi Nawigacje. Radze uważać i montować własne zabezpieczenia. Bo z kluczami zakupionymi na Allegro mozna wyciągnąć w 10 sekund.

_________________________________________________

Policja standardowo umarza co się zgłosi.

:wallbash:

Tu się zgodzę.. Standardowo wszystko co wyciągnięte czy odkręcone, urwane czy inaczej zajumane niestety się nie znajduje :(

:no: Łapy poucinać :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...