Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Skradzione


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

znam przypadek ze po kradziezy wypasionego q7 quattro sline 3.0 tdi , nastepnym autem byla insignia przed liftem, wiec zapewne facet niechcial drugi raz przechodzic tego samego, niemam na mysli rowerow, ale auta typu wlasnie insignia, mondeo, peugeot , citroen , kia ,hyundai itp. czyli cos takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma znaczenia co kupisz(może przy autach francuskich masz trochę większą szansę ze Ci go nie skroja ale pada tu temat serwisu tych aut) kradną wszystkie auta a najczęściej luksusowe i te których jeździ dużo(na części )

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma znaczenia co kupisz(może przy autach francuskich masz trochę większą szansę ze Ci go nie skroja ale pada tu temat serwisu tych aut) kradną wszystkie auta a najczęściej luksusowe i te których jeździ dużo(na części )

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Kradną to, na co jest popyt i możliwość szybkiego zarobienia przy stosunkowo niskiej możliwości "wpadki". Nie ma wyznacznika, według którego kradli by luksusowe czy też nie. Jak jest klient to zwiną B8 przed liftem w golasie, a jak ktoś inny będzie chciał to Lambo z Berlina, a innym razem snopowiązałkę z pola. Kto Ci w Polsce ukradnie np Ferrari, by je sprzedać na części? Idiota. Jedynie na export. Pilnować trzeba każdego samochodu, jak trafi się "zlecenie" lub łatwa zdobycz to i Oplaka zwiną, a najlepiej jest po prostu posiadać AC i myśleć troszkę, by utrudnić złodziejowi kradzież. Ja póki co, mam chwilę spokoju, bo w mojej okolicy pozamykali tym kretynom w ciągu tygodnia 4 dziuple, więc póki co, cisza :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja póki co, mam chwilę spokoju, bo w mojej okolicy pozamykali tym kretynom w ciągu tygodnia 4 dziuple, więc póki co, cisza :decayed:

Nie byłbym taki spokojny na twoim miejscu. Zwykle na terenie dziupli nie ma kradzieży.

Teraz teren będzie ostrzyżony przez tych od dziupli lub ich konkurencję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AC nigdy nie było gwarantem wypłaty odszkodowania.

Teraz coraz popularniejsze są kradzieże kluczyków przez kieszonkowców w galeriach handlowych, czy innych spędach.

Chcecie zabezpieczyć brykę przed kradzieżą? Zobaczcie co można legalnie kupić w necie:

http://multipick.com

Ten sklep działa legalnie dla firm ślusarskich :grin: tylko, który ślusarz wyda 7,5k € na programator kluczyków w BMW serii F?

Wysłane z mojego XT1562

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się przeraziłem teraz jak zobaczyłem jak łatwo się otwiera zamek w drzwiach domowych...

Wszystkie zabezpieczenia to pic na wode, jedyne co można robić to tak zabezpieczać swoje mienie aby utrudnić i opóźnić wejście złodzieja.

Według mnie np. w domu najlepiej jest mieć każdy zamek innego typu i innej firmy. To zwiększa szanse, że któregoś z modeli złodziej nie zna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się przeraziłem teraz jak zobaczyłem jak łatwo się otwiera zamek w drzwiach domowych...

Wszystkie zabezpieczenia to pic na wode, jedyne co można robić to tak zabezpieczać swoje mienie aby utrudnić i opóźnić wejście złodzieja.

Według mnie np. w domu najlepiej jest mieć każdy zamek innego typu i innej firmy. To zwiększa szanse, że któregoś z modeli złodziej nie zna.

Ja mam fajne zabezpieczenie, na imię ma Tosia, dobiega do bramki szybciej niż zdążysz przemyśleć swój błąd o pomyśle wejścia, doskakuje do ucha z pozycji siedzącej i cholernie nie lubi obcych ludzi na własnym podwórku. Z tego miejsca chciałbym pozdrowić klientów, którzy stojąc pod bramką cofają się z wrażenia 3 metry, mimo, że bramka zamknięta :grin: Wiem, wiem, psa można otruć itd, ale co hałasu córcia narobi to jej, a efekt jest, bo wszystkich pobudzi :decayed: A potem pobawi się z moją roczną chrześnicą, wspominam, żeby nie było, że mam mordercę w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam przypadek, że wszycy domownicy spali (w tym pies) a dom obrobili...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No różnie to bywa, czasem pies się budzi za każdym razem, a czasem śpi jak zabity, wiem po swoim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mieć hodowle psów tak jak ja :) moje są tak nauczone że choćbyś rzucił mięso to i tak nie weźmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mieć hodowle psów tak jak ja :) moje są tak nauczone że choćbyś rzucił mięso to i tak nie weźmie.

A co hodujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem zdjecie Twoich bestii w watku,,Jak odstraszyc kota"![emoji1]

Jak widac,sa wielozadaniowe - odstrasza kota,zlodzieja,akwizytora...

Jak mi zagwarantujesz,ze podzialaja tez na tesciowa,to wezme od Ciebie z trzy sztuki![emoji12] ...tak dla pewnosci,gdyby tesciowa probowala jeszcze wrocic![emoji23]

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AC nigdy nie było gwarantem wypłaty odszkodowania.

Teraz coraz popularniejsze są kradzieże kluczyków przez kieszonkowców w galeriach handlowych, czy innych spędach.

Chcecie zabezpieczyć brykę przed kradzieżą? Zobaczcie co można legalnie kupić w necie:

http://multipick.com

Ten sklep działa legalnie dla firm ślusarskich :grin: tylko, który ślusarz wyda 7,5k € na programator kluczyków w BMW serii F?

Wysłane z mojego XT1562

Do Audi 1,5k :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc

nie wiem gdzie to umiescic wiec wrzucam tutaj http://www.lublin112.pl/ul-szafirowa-kto-widzial-skradzione-audi-zdjecia/

jak nieprawidłowy dzial prosze o przeniesienie

 

kurcze moja okolica :/ trooche sie boje o swoja

 

*przeniesione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie wiem co by nie miała keyless czy nie to jak mieli to zabrać to nic nie pomoże. Nie takie auta kradną. Przyszli fachowcy po konkretny wóz i tyle. Szkoda właściciela...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu też wrzucę tego linka:
https://shop.multipick.com/pl/index

Nie ma znaczenia, czy jest keyless, czy nie. Każda fura jest do wyjęcia.

Wysłane z mojego XT1562

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...