Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Skradzione


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

Poproszono mnie o wstawienie informacji o kradzieży auta w Elblągu.  

SKRADZIONO!!!
W NOCY Z 27 NA 28 PAŹDZIERNIKA NA ULICY WIEJSKIEJ ZAWADA W ELBLĄGU GODZ OK 2-3 NAD RANEM. SKRADZIONO BIAŁE AUDI A5 ROCZNIK 2011 NR REJESTRACYJNY NE 4888E. WSZYSTKICH KTÓRZY COKOLWIEK WIDZIELI LUB ZAUWAŻĄ BARDZO PROSZĘ O KONTAKT 502 521 465

https://www.facebook.com/groups/276460599184764/permalink/907188352778649/?sale_post_id=907188352778649&pnref=story

audi.jpg

audi1.jpg

Edytowane przez ircek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nocy z 22 na 23.11.2017 w Czeladzi skradziono passata b5. Policja trafiła na samochód w Katowicach, stał a innych blachach, trochę ograbiony z wyposażenia i czekał na swoją kolej... Auto wróciło już do mojego szwagra, który jest właścicielem.

Nie chciałbym zaśmiecać forum, więc zapytam tutaj, jak mogę doprowadzić do ładu pojazd i co mogło być w nim porobione w kwestii elektroniki, objawy/uszkodzenia jak niżej.

Zamek w drzwiach i stacyjka wyłamane, ale po otwarciu z pilota i przekręceniu "reszty" mechanizmu stacyjki auto normalnie pali i jeździ, migają natomiast kontrolki immo i świec żarowych, samochód nie gaśnie tak jakby w ogóle immobilizer był wyłączony. Przejechałem nim dzisiaj 200km i nic niepokojącego się z samochodem nie dzieje. Poradzicie jak mogę doprowadzić samochód do stanu jak przed zdarzeniem? Z tego co udało mi się doczytać, to na pewno zniszczona jest pętla immo przy stacyjce, do wymiany wkładki i kluczyki. Elementy wyposażenia które skradziono to błahostka, zastanawia mnie tylko, czy jestem w stanie ogarnąć to immo poprzez wymianę elementów i zabawę VAG-COM?

Jeżeli jest już jakiś podobny temat, to proszę Admina o przeniesienie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz podjechać do kogoś ogarniętego kto włączy immo, sparuje zegary i dokoduje kluczyki (pestki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, machina napisał:

To jeszcze b5 kradną? masakra?

Mógł być użyty np do przestępstwa, znaleziony również na kradzionych blachach i bez naklejki na szybie. Na koniec ogacony gaśnicą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AC trzeba miec ale w moim mniemaniu nie daje to zadnego zabezpieczenia, sam sie uzeralem z PZU kiedys z powodu drobnej naprawy i smiesznej ich wyceny.. AC moze dawac jedynie gwarancje w 1 roku jak wyjezdzamy autem z salonu i mamy pakiet dealerski ze zwrota kwoty zakupu z FV ale dalej juz utrata wartosci  to co wlzylismy w auto - glupie opony czy pielegnacja/naprawy/mody itp NIGDY SIE NIE ZWROCI.

Nikt komu skradli auto nie napisal, ze mial np. blokade skrzyni biegow, polecam zalozyc cos takiego do aut + jakies jedno elektryczne i nie sadze zeby zlodziej sie rzucal na takie auto... Ja w kazdym swoim BMW takowa zakladalem. A dla wielbicieli automatow tych nowszych gdzie odpada taka blokada to moze blokada kierownicy Zeder tez dosc skuteczna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AC jasne, bez dyskusji. Jednak ubezpieczyciel to nie Caritas - nie wypłaca kasy just like that... Mało tego, jeżeli AC wstrzyma kasę, GAP też nie wypłaci.

Są różne sposoby kradzieży, przez które ubezpieczyciel pokaże nam faka i nie ma znaczenia, czy mamy leasing, najem długoterminowy, GAPa, czy inne. Pomijając walizkę, są tzw. jammery, które przechwytują kod otwarcia np. bramy garażowej. Albo kieszonkowcy w galeriach handlowych - największa zmora, działają w grupach, są nieuchwytni.

 

A Zeder? Żaden problem...

 

Niestety/stety żyjemy w takich czasach, że dostęp do informacji mamy w kieszeni i możemy skorzystać z nich w każdej chwili.

Wiem, że już wrzucałem tego linka, ale wrzucę jeszcze raz:

https://shop.multipick.com/pl/index

Polecam ich kanał na YT.

Pamiętajcie, nie ma zamka, nie ma blokady, której nie da się złamać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki zasada jest prosta,  jak jest to nowość to działa. Kwestia miesiąca i jest na nią sposób. Samo życie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego według mnie najlepsze są ukryte dotykacze spięte z ecu czy pompą. Zostaje delikwentowi lawetowanie. O ile na mieście nie ma z tym problemu o tyle w podziemiach blokowisk rzadko kiedy się zmieszczą. Gps zagłuszyć czy firmową blokadę wyłamać to teraz żaden problem. Nie chodzi o to żeby uniemożliwić, ale żeby maksymalnie utrudnić kradzież. Wiadomo że czasu mało a towar gorący. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a bear look? Da się złamać blokade skrzyni biegów? Najnowsze wydanie

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B8 avant zniknął wczoraj z Olkusza... >>> 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.12.2018 o 11:29, l0rd87 napisał:

W nocy z 13/14.12.2018r. zniknęła moja Audi A4 B8 Avant rok 2009r.  Została skradziona z hali garażowej, Gdańsk -Jasień. 

AUDI.png

Kamery nic nie uchwyciły... ?  ://

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, GrzegorzSi napisał:

Kamery nic nie uchwyciły... ?  ://

W bloku jeszcze brak kamer, bo jeszcze za "świeży" budynek... 

Inna kamera "niby" została sprawdzona przez policje, ale bez żadnego echa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak  a potem są pisma od Pana prokuratora o umorzeniu sprawy. Trzeba im na tacy  podać głowę złodzieja/i  + film w rozdzielczości  full HD.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może stoi na parkingu policyjnym, po kradzieży busa w rodzinie przypadkiem został zauważony na takim parkingu po tygodniu bez informacji o jego odnalezieniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w nocy z 5-6 styczen 2019 skradzinono Audi Q7 3.0 TDI. Kolor czarny metalik wpadajacy lekko w szarosc. Rodznik 2007. Przod i tyl przerobione na poliftowe z 2009 (lampy ledowe, kierunki) Nr rej GD 087MY. Audi skradziono z ulicy Nieborowskiej Gdansk. Znaki szczegolne to brak listew od nadkoli w przednim zderzaku, prawa przednia lampa ledowa przetarta. Rdza w tylnich prawych drzwiach zaraz przy klamce.

WP_20170314_10_05_42_Pro.jpg

WP_20170314_10_05_17_Pro.jpg

WP_20170314_10_06_28_Pro.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...