Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Skradzione


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

48 minut temu, Langista napisał:

Znając polskie realia, to już jest rozbierane na części..

To i zabłysnąłeś z pomocą.... 

Zastanów się czy takie komentarze są tu na miejscu... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu że z takimi komentarzami można się powstrzymać.

Udostępniłem u siebie na Fb żeby ktoś nie pomyślał, że tylko bezsensownie dyskutuje. Miejmy nadzieje, że się znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w nocy z 1 na 2 lipca spod domu skradziono moje a4 b8 avant 2008r

Szaro grafitowy kolor w s-line zew i wew, silnik 1,8tfsi 

Nr rej PZL 77p5

Ktokolwiek cokolwiek proszę o kontakt 697 928 800...

 

DSCF5362.JPG

DSCF5367.JPG

DSCF5370.JPG

DSCF5375.JPG

IMG_4720.jpg

IMG_4747.jpg

Edytowane przez kawowy19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurw.... przykra sprawa:/ Powodzenia i wytrwałości życzę, oby oczywiście się znalazła! Może jeszcze się skontaktują z tobą w celu wykupu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie na razie nie pisałem , ale podzielę się swoją tragedią. Z piątku na sobotę 19/20 lipca ukradli mi z pod bloku Audi A4 B8 2012r. . Cieszyłem się nim 3miechy. Miałem jechać w sobotę nad morze , wstałem o 6 rano i z walizkami do auta, a tu zonk. Dzień wcześniej , zatankowałem do pełna. Wymyłem go i wyczyściłem środek nowo zakupionym środkami, które de facto tu na forum były proponowane.oczywiście wszystko zostawiłem w aucie. Ponadto kupiłem 0,7 Amundsen i 8 piwek, także jebańce miały ubaw dodatkowo za moje. Teraz czekam na decyzje ubezpieczyciela Uniqa, zobaczę jak to się rozwinie. Dam znać.

AUDI .jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dobrze... miałeś bezkluczykowy dostęp do auta? teraz to pomaga "ciemnej stronie"..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiał ktoś cię obserwować i wyczaił dobry moment, bo auto zatankowane na full, spakowane... brak słów. ? Wakacje zmarnowane i teraz jeszcze nerwy z AC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Z soboty na niedzielę 17/18.08 skradziono nam spod domu (Toruń) Audi a4b8 quattro, s-line. DOstałam kilka zgłoszeń o różnych kierunkach poruszania się podobnego auta. Teraz może być już wszędzie. :( Może ktoś z Państwa je zobaczy, zobaczy ogłoszenie dotyczące sprzedaży lub sprzedaży podejrzanych części lub elementów wyposażenia. Założone opony Falken Azenis fk510 225/50R17 98 Y z  końca 2018 roku..W aucie był fotelik dziecięcy Concord Reverso. Wklejam link do ogłoszenia ze zdjęciami. Dziękuję za pomoc. 

 

58419610_684901688595669_3955283520879853568_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.07.2019 o 20:32, tigerek napisał:

Nigdzie na razie nie pisałem , ale podzielę się swoją tragedią. Z piątku na sobotę 19/20 lipca ukradli mi z pod bloku Audi A4 B8 2012r. . Cieszyłem się nim 3miechy. Miałem jechać w sobotę nad morze , wstałem o 6 rano i z walizkami do auta, a tu zonk. Dzień wcześniej , zatankowałem do pełna. Wymyłem go i wyczyściłem środek nowo zakupionym środkami, które de facto tu na forum były proponowane.oczywiście wszystko zostawiłem w aucie. Ponadto kupiłem 0,7 Amundsen i 8 piwek, także jebańce miały ubaw dodatkowo za moje. Teraz czekam na decyzje ubezpieczyciela Uniqa, zobaczę jak to się rozwinie. Dam znać.

AUDI .jpg

Dzisiaj została wypłacona kwota ubezpieczenia tak jak w umowie. O dziwo wyliczenie przez rzeczoznawcę technicznego było niższe o 1200 złotych , a wypłacili mi kwotę z umowy. Nie wiem czemu? Nie miałem zastrzeżenia kwoty wypłaty , tylko z wyliczenia z dnia kradzieży wg.Eurotax. . Także Uniqa zadziałała na plus. No ale dalej mam dylemat co kupić , wcześniejszą B6 też próbowali ale polegli na rozwalonej stacyjce, teraz ukradli nowsze bo chyba łatwiej. Na pewno teraz jak kupię to nie będę czekał ani dnia na założeniu dodatkowego zabezpieczenia. Blokada niedźwiedzia, odcięcie zapłonu i może coś jeszcze. NIe mam zamiaru przechodzić gehenny związanej z szukaniem auta. Auta wydaje mi się podrożały, za te pieniądze nie mam szans nic kupić podobnego. Myślę o zakupie Volvo V60 2014-2015 r( S60 nie ma prawie na rynku ) , ale miłość do Audi mnie blokuje i mam rozterkę.   Pozdrawiam i łączę się w bólu z tymi co przechodzą to co ja. Człek za***rdala w fabryce , odkłada a tu Kut*** zaj**** Ci twoją miłość.

Pozdrawiam.

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tigerek to szybko w sumie poszło. U nas w 2 miesiące skradziono ileś Audic i w związku z powiązaniem tym faktów, policja nie zamyka spraw po 30 dniach...przez co ubezpieczyciel nie może wypłacić k asy:/ Jeden chłopak czeka już ponad 2 miechy i nic. Mogę spytać ile miałeś zł na umowie kupna, ile wyliczyli ubezp. i ile dostałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.08.2019 o 20:49, nygus069 napisał:

Obcinać łapy .

tylko taka kara by odstraszyła od tego procederu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.08.2019 o 22:41, rahimologika napisał:

tigerek to szybko w sumie poszło. U nas w 2 miesiące skradziono ileś Audic i w związku z powiązaniem tym faktów, policja nie zamyka spraw po 30 dniach...przez co ubezpieczyciel nie może wypłacić k asy:/ Jeden chłopak czeka już ponad 2 miechy i nic. Mogę spytać ile miałeś zł na umowie kupna, ile wyliczyli ubezp. i ile dostałeś?

Umowa 46500 zł.  .uniqa 46763 zł. Dostałem wyliczenie z uniqi. Rzeczoznawca wycenił 46500 + 550 zwyżka za miesiąc rocznika + 3600 za dodatkowe wyposażenie . 5300 obniżka za niby wypadkowość bo była naprawa blacharska w ASO AUDI. W sumie wyliczył mi że 1200 mniej miałem dostać.

W dalszym ciągu nic nie kupiłem bo cały czas porównuje do tego co kupiłem , a takiej oferty raczej w okolicach moich nie znajdę , a nie chcę mi się jeździć gdzieś do pseudo sprzedawców. Złotów wylęgarnia, Gniezno. Zastanawiam się nad Płockem. Jakby ktoś znał jakiegoś fajnego sprzedawcę to proszę o info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Ja jeszcze nie mam kasy ani nawet zamkniętej sprawy, ale szukam....Już widzę, że będzie problem...Też szukam pod to co miałam i niestety...Auta nawet 10tys droższe nie mają takiego pakietu jak był tam:/ Albo fajny wizualnie ale nie quattro, albo quattro ale mniej koni, albo nowszy ale nie ma audi concert i głośników bose, albo nie ma foteli s-line...itd...itd.... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mieliście żadnych dodatkowych zabezpieczeń "własnej" roboty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zdążyłem, założyć. Myślałem że mam czas , bo ostatnio zero kradzieży w mojej okolicy. Teraz po zakupię od od razu zabezpieczam niedzwiedziem i jakimś patentem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety wbrew pozorom takie patenty trzeba robić natychmiast.

Ja już robię za każdym razem od razu po zakupie, bo do jednego B5 włamali mi się 3 razy i za trzecim razem prawie na pewno chcieli go odpalić, ale miałem już zabezpieczenie i skończyło się na uszkodzonych zamkach i boczkach drzwi.

 

Według mnie to są jakieś mafie mające cynki z urzędów lub ubezpieczalni, że coś fajnego jest świeżo zarejestrowane w danej okolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...