Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Skradzione


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj tzn. 20.03.09r. Skradziono mi Audi A4 1.9TDI z 2000r. Sedan Srebrny Metalic. Auto z tyłu nie miało schowków doczepionych do foteli. Były tam dziury. Jeszcze na drzwiach od strony kierowcy były 2 długie rysy. Kradzież była między 24 a 6 rano w Białymstoku. Więcej informacji na PW lub gg://9921018

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety... nie miałem

no to współczuję

i jak się nie znajdzie to niestety d*pa blada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety... nie miałem

no to współczuję

i jak się nie znajdzie to niestety pupa blada

Szczerze? Wątpię abym go już znalazł. Mieszkam w Białym to pewnie już na Litwie stoi albo w jakiejś dziupli przygotowują, bo raczej na części nie opłaca się. Za nowy samochód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pitole! Masakra. Z całęgo serca współczuje. Sam niedawno kupilem fure i jeszcze nieubezpieczylem bo kasa mi sie skonczyla a na kupno i tak juz sie zadluzylem. Ale teraz nie ma co i MiniC trzeba gdzies zapodac bo spie jak na szpilkach ze mi ukradna. Trzymam kciuki coby sie furka odnalazla jednak. Szansa jest. Kumplowi w zamierzchlych czasach zwineli VW golfa III i tez nie mial ubezpieczenia i po 3 miechach znalezli w warszawce. Takze trzeba zyc nadzieja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie wyjechał za granicę to jest szansa. Jak wyjechał i popchną go na Białoruś lub w głąb Rosji (brak szengen) to marne szanse. Mieli sporo czasu (między 24 a 6) przelecieć przez granicę na Litwę lub Białoruś. Rozgłos o skradzionym aucie był dopiero o 6 więc zdążyli by przekroczyć. Jestem dobrej myśli że jest w Polsce w jakiejś dziupli (smutna myśl). Teraz niestety tylko czekać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro to mowic, ale sam sobie jestes winien.

Wystarczyloby zainwestowac niecaly 1000 PLN w dobre zabezpieczenia i auto pewnie nadal by stalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak z ciekawości zapytam co rozumiesz mówiąc dobre zabezpieczenia, np.alarm ze zmiennym kodowaniem czy coś jeszcze? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry alarm [z kompletem czujnikow], odciecie OBD, odciecie paliwa przez jakas "kombinacje" przy odpalaniu auta... i naprawde ciezko bedzie takie auto ukrasc.

EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z forum VWgolf

"podejscie najprostrze przez diagnoze- flaszuja kompa i odpalaja bez kluczyka. Jak masz odciecie na kompie albo odciecie na OBD to wtedy otwieraja maske. Wykrecaja 4 sruby z obudowy gdzie audi/passat ma kompa. Wypinaja orginalny i wsadzaja swoj sterownik z wyprowadzonymi kablami zasilajacymi juz do akumulatora. Podlaczaja....

Wiec oddciecie kompa ich w tym momencie wali bo maja niezalezne zasilanie...."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skur..... dziś w nocy między 1, a 7 rano w Łodzi spod bloku zarąbali mi wszystkie 4 dekielki (zaślepki) od felg widocznych na zdjęciu.

Tak to wyglądało przed kradzieżą, tylko ten jeden był tak obdrapany bardzo, reszta bardziej delikatnie, fotki całego samochodu w moim profilu.

732nti.jpg

I tak wyglądało dziś z rana..:-(

nofym8.jpg

Wiem że niby nic, ale zawsze nawet taka mała strata boli, jakby ktoś gdzieś może widział to prosze o kontakt na gg.

Na allegro szukam od rana więc nie bójcie żaby..:-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzisiaj w nocy skradziono mi Audi A4 Avant w kolorze srebrno-złotym, na terenie miasta Krakowa Nowej-Huty, osiedle Złotego Wieku (parking strzeżony). Widoczne lekkie otarcie tylnego lewego błotnika. Na tylnej szybie naklejka Audi A4 klub. Jeżeli ktokolwiek widział ten samochód bardzo proszę o kontakt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokaz foto[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2009, 10:09_________________________________________________jezeli ukradli ci z parkingu strzezonego tak jak piszesz to zawsze mozesz zalozyc sprawe cywilna i odzyskac pieniadze bo napewno maja ubezpieczenie.

jezeli jest to parking dozorowany to moze byc maly problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...