Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Skradzione


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

u Grobla miałem ciekawą oferte otwarcia auta przez ich znajomego elektronika,klucznika itd. jak kupowałem wkładke do zamka jakiś czas temu

sorki za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w nocy ukradli Audi A4 1.9TDI AWX Sedan Srebrny 2001r w Czestochowie na osiedlu Parkitka

nr SC7879C

nr VIN wauzzz8ez1a028201

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że gdyby więcej osób zgłosiło sprawę odnośnie kradzieży auta która była w kilka dni po wizycie w ASO to wtedy policja może by zorganizowała jakąś prowokację i wreszcie by im się skończyło dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh nie wiem czemu tu pisze, poprostu mam taką wielką kulke w gardle ze nie chce mi sie gadac wiec cos nastukam.

Dzis z pod domu sprzątneli mi samchód

AC było ale na smieszna kwote

Nic tylko iśc i pić

Eh wyć mi sie chce...

Była to czarna kombii SW 20167 z dosc mocnym obtarciem na tylnym zderzaku i pekniętą przednią szybą w okolicy mocowania lusterka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh nie wiem czemu tu pisze, poprostu mam taką wielką kulke w gardle ze nie chce mi sie gadac wiec cos nastukam.

Dzis z pod domu sprzątneli mi samchód

AC było ale na smieszna kwote

Nic tylko iśc i pić

Eh wyć mi sie chce...

Przykro slyszec takie rzeczy, wspolczucie :confused4: Watek w sumie nalezy do dzialu skradzione :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kutfa strach czytać takie rzeczy ;(

Coś ostatnio B6 giną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Przykro mi bardzooo :(

Wiem, że żadna kwota nie zwróci Tobie samochodu, ale jeśli potrzebujesz pomocy, zapraszam na priv albo gg: 7225589

Może coś zaradzimy :)

Pozdrawiam

arielka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AC było ale na smieszna kwote

Gdzie ubezpieczales autko?

Kurcze tez sie zastanawiam nad powazniejszym ubezpieczeniem....

Ch**ów nie brakuje a i czesciej slyszy sie o zniknięciach B6stek :/

Widac zadne zabezpieczenia nie skutkują :/ Najlepiej sprzedać i kupić skuter :/

Nawiazujaz do kradziezy....

Ostatnio na gieldzie w Lubiniu znajomemu chceili zawinąć z parkingu B6stke... cos "IM" musialo nie pojść skoro nie zawineli autka ale za to wyszarpali co tylko mogli ze srodka (radio.CB. nawet zakupione wczesniej zakupki....itp) - ŻENADA!

Współczuje!! ;( ;( ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była to czarna kombii SW 20167 z dosc mocnym obtarciem na tylnym zderzaku i pekniętą przednią szybą w okolicy mocowania lusterka

Bardzo Ci współczuję stary. Przeżywałem dokładnie to samo dwa tygodnie temu.

Powybijałbym tych wszystkich sku......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , zrobiło sie lekki OT

Bardzo prosze trzymajcie sie tematu :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobie male OT, ale...

Zaryzykuje teze, ze jesli Wasze auto nie jest porzadnie zabezpieczone [niech migaja ze 2 kontrolki od alarmu, antynapadu, czy odciecia jakiegos...] to poprostu stracicie w koncu swoje 1.9TDi :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też napisze coś. Jak będzie OT to przepraszam.

Ja osobiście miałem no... dobre zabezpieczenie. I co się okazało ? Z rana wstaje i nie ma mojej A4. Na tych *********ów nie ma mocnych. Jeśli mają za wszelką cenę Ci ukraść to ukradną. Czy tej nocy czy tamtej. Los tak chciał, że spodobała się im moja srebrna A4. Ciężko przeżyć kradzież, jeśli nawet samochód nie miał AC... :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skur..... dziś w nocy między 1, a 7 rano w Łodzi spod bloku zarąbali mi wszystkie 4 dekielki (zaślepki) od felg

I tak wyglądało dziś z rana..:-(

nofym8.jpg

Wiem że niby nic, ale zawsze nawet taka mała strata boli, jakby ktoś gdzieś może widział to prosze o kontakt na gg.

Na allegro szukam od rana więc nie bójcie żaby..:-))

U mnie ta sama historia dzisiaj co prawda nie rano, ale koło 22 zobaczyłem swój samochód pozbawiony dekielków :ranting1:

4 sztuki model S6 (brązowe środki z logiem Audi), Lublin. A tydzień wcześniej w tym samym miejscu znajomemu ukradli 4 ori kołpaki VW :thumbdown: Beznadzieja, że nawet takie rzeczy kradną. Niech sobie to w dooopę wsadzą... :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocław, Zagony, noc z poniedziałku na wtorek.

02e69d49.jpg

Było A4 i nie mam A4 - dźwignęli z zamykanego garażu podziemnego wcześniej unieszkodliwiając zamek do klatki schodowej - wnosząc po tym co zrobili, było zamówienie na ten konkretny egzemplarz - no to się człowiek nacieszył 3 miechy AUDI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do puki będą w Polsce wielkie bazary i targowiska z częściami używanymi będą kraś auta wystarczy zobaczyć na zachodzie giełdę to jest wielkości 1/4słomczyna i tylko auta nic po za tym http://motoryzacja.interia.pl/hity_dnia/news/jak-uchronic-swoj-samochod,858284

sorki za :ot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...