Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pytanie o przeróbkę 1 din na 2 din


sebek_147

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. 

Mam w mojej B6 miejsce na radio 1 din i chciałbym sobie przerobić na 2 din. Raczej wolę kupić gotowe niż przycinać klimatronik. Czy kupując coś takiego jak na zdjęciu wszystko mi się ładnie spasuje i wystarczy wymontować swój i wstawić taki? Oczywiście muszę dokupić jeszcze panel klimatronika.

 

https://img01-olxpl.akamaized.net/img-olxpl/759006878_1_1000x700_tunel-srodkowy-2din-pod-podlokietnik-audi-a4-b6-b7-2006r-stan-idealny-jastrzebie-zdroj.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najtańsza opcja to kupić kosz i resztę dociąć

Najbardziej prosta to kupno: tunel, kosz, klimatronik - i nie wiem czy popielniczka i ramka biegów nie są wtedy inne (tu ktoś by musiał mnie poprawić ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ten z linku to tunel 2 din ,ale po co kupujesz przytnij swój ,kup kosz i ewentualnie klimę,popielniczkę możesz zmienić ale 1 din pasuje ,tylko zostawiasz  półkę co jest pod klimą żeby dziury nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chodzi o to że nie za bardzo wiem czym to przyciąć Tak żeby wyglądało ładnie. A nie chce zepsuć. 

 

No ale załóżmy, że się podejmę. Muszę przyciąć klimatronik, kupić kosz i coś jeszcze? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, sebek_147 napisał:

Właśnie chodzi o to że nie za bardzo wiem czym to przyciąć Tak żeby wyglądało ładnie. A nie chce zepsuć. 

 

No ale załóżmy, że się podejmę. Muszę przyciąć klimatronik, kupić kosz i coś jeszcze? 

https://www.audizine.com/forum/showthread.php/641544-DIY-RNS-E-retrofit-amp-double-DIN-conversion-(picture-heavy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No szczerze mówiąc jest trochę roboty z tym I chyba nie podolam. Niby dużo zdjęć ale język angielski nie jest moją mocną stroną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostajesz wszystko na tacy co ma być zrobione, tam języka nawet nie trzeba znać bo jest dokładnie na zdjęciach pokazane co masz i jak masz to zrobić. Jak nie chcesz modzić, to na początku tematu koleś podał numery części, które będą potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio u znajomego robiliśmy i zajęło nam to ok godzinkę na spokojnie z demontażem i montażem wszystkiego,nie jest to jakoś mocno skomplikowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi czy takie najtańsze radio z chin za 150zl podejdzie bez problemu? 

Edytowane przez sebek_147
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejść to podejdzie ale jest trochę zabawy z kabelkami ,no i nie będziesz miał infa na fisie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Infa i tak już nie mam bo moje radio 1din już jest niefabryczne ?

Rozumiem że jakieś przejściówki trzeba do tego?

Edytowane przez sebek_147
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, jeszcze jedno pytanie. Taki kosz jak w przypadku standardowego radia niefabrycznego nie przejdzie? Musi być kosz 2din do audi a4 b6 tak? 

 

Znalezione obrazy dla zapytania 2 din kieszeń

mam na mysli cos takiego

Edytowane przez sebek_147
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, sebek_147 napisał:

Hej, jeszcze jedno pytanie. Taki kosz jak w przypadku standardowego radia niefabrycznego nie przejdzie? Musi być kosz 2din do audi a4 b6 tak? 

 

Znalezione obrazy dla zapytania 2 din kiesze�

mam na mysli cos takiego

To jest kieszeń radia która wchodzi właśnie w kosz 2din, po za tym klimatronik musisz niżej opuścić 

Edytowane przez greg2505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a od b7 też podejdzie? to chyba ta sama

 

https://allegro.pl/oferta/ramka-radia-kosz-2-din-audi-a4-b7-7950782715

 

np takie cuś

Edytowane przez sebek_147
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...