Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 2.0tdi CAGC wysokie spalanie


pimpam

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy, dwa dni temu wróciłem z przerwy świątecznej i po odpaleniu autka i krótkiej przejażdżce zauważyłem, że spalanie jakby wzrosło. Ok pojeździłem trochę poobserwowałem i faktycznie np 3 bieg 60km/h spalanie ok 12-18l....4bieg ta sama prędkość 12-15l.....no to trochę za dużo chyba plus wskaźnik paliwa dość szybko sobie opada. Pierwsze na co wpadłem to aku...podmieniłem dwa, kodowałem i dalej to samo. Błędów żadnych nie ma, zrobione są mody podniesiona moc, wywalony dpf, wyłączone egr i klapy, do tego hard cut i LC, ale nie sądzę, że to byłoby problemem bo do tej pory jeździłem bez problemu, wszystko zaczęło się po powrocie ze świąt. Moja myśl na jutro po robocie to wyciągnąć przepływke i jakoś to spróbować przeczyścić, może coś pomoże. Jeśli ktoś ma jakieś pomysły/rady/sugestie ew. gdzie sprawdzić i czego szukać będę bardzo wdzięczny za pomoc. Dzięki i pozdrawiam

Edytowane przez pimpam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie za bardzo wysokie spalanie (9L na blacie w rzeczywistosci 15L) odpowiadal zapchany DPF po porzednim wlascicielu 56g. DPF out i wylaczony EGR i auto pali 8L :)

Mialem takze blad przeplywki, skasowany i juz nie wrocil i wina byla w/w.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sęk w tym, że dpfa już nie mam, a z przepływki nie ma żadnych błędów i nie mam pojęcia co się stało, nawet nie wiem od czego się zabrać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...