Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problemy po zmianie licznika na kolor


Fifiński

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!
Jestem po swapie licznika czerwonego na kolor w a4 b6 awx. Po problemach z immo ( ogarnął elektronik ) mam teraz inne problemy:

1/ Zaniża mi wartość RPM o jakieś 200-250 (w blokach mierzonych jest dobrze, źle jet na desce). Jak robię output test to wskazówka normalnie idzie do końca, ale jak ma się zatrzymać w połowie to staje jak na zdjęciu

50276810_538326420015485_7800742932704657408_n.jpg

2/ Mimo tego że radio mam z tego samochodu ( nigdy nie potrzebowałem pinu) teraz go potrzebuje. Trzeba zrobić jakąś adaptacje ? Wiem że można pin wyciągnąć z radia, ale przecież nigdy go nie potrzebowałem. Po podpięciu starych zegarów wszystko jest ok.

Ktoś pomoże ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy licznik ma swój pin przypisany do danego egzemplarza, dlatego pyta o pin i pewnie też dlatego nie wszystko działa jak należy. Jedno pytanie.. dlaczego nie wymieniłeś samego wyświetlacza? Nowy chyba 170 zł kosztuje.

Edytowane przez Langista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALe podobno wszystko mialo byc ok, z pinem w radiu sobie poradze, pytanie co zrobic z obrotami. 

Po co miałem wymieniać wyświetlacz w starym trupie, jak w tej samej kasie miałem cały licznik kolor ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pin radia jest przechowywany w liczniku... Druga sprawa, to nie jest czasem licznik z PB i podmieniona tarczka obrotomierza na TDI ? Jaki masz numer tego licznika ? Mogles wyslac do kolegi Galleto z forum stary i nowy licznik i zrobilby Ci P&P bez zadnego kodowania, immo itd :P

P.S @Langista nie da się wymienić wyświetlacza mono na color, to tak nie działa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...