Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL TDI PD] Jaki macie przebieg ?


Wiktoro

Rekomendowane odpowiedzi

MOżna fis odblokować, aktualizować do pełnego? gdzie mogę o tym poczytać ?

Z tego co się zorientowałem, to prawdopodobnie mam pełen fis, ale temp. oleju nigdy nie widziałem, trzeba jakoś ekstra włączyć?

Edytowane przez ferdek77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ferdek77 napisał:

MOżna fis odblokować, aktualizować do pełnego? gdzie mogę o tym poczytać ?

Z tego co się zorientowałem, to prawdopodobnie mam pełen fis, ale temp. oleju nigdy nie widziałem, trzeba jakoś ekstra włączyć?

tylko kolorowy fis to ogarnie, mniemam iż nie masz więc odpuść kombinowanie ze swoim :) 

Ewentualnie pozostaje kwestia wyciągnięcia dodatkowego wyświetlacza ale moim zdaniem nie warte zachodu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki :) a kolorowy to tylko wymiana licznika, czy trzeba jeszcze coś rzeźbić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko wymiana, do tego potrzeba innej manetki z przyciskami do obsługi FIS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój silnik na castrolu jeździł do przebiegu 430000 zero pobierania oleju tzn przez 10-12 tysi jakieś 3-4 mm na bagnecie ubedzie więc norma. do wszystkich moich tdi lalem castrol i złego słowa nie powiem pierwsze słyszę o wysokiej temperaturze oleju. Kiedyś miałem b5 ajm jak sprzedawałem w 2014r miała 450000 km też na castrolu ,do dzisiaj widuje ja czasem w katowicach. Ostatnie dwie wymiany zmieniłem na motula i szczerze nie widzę w ogóle różnicy na plus. Olej to olej byle by syfu nie lac. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.03.2019 o 09:28, martin6230i napisał:

tylko kolorowy fis to ogarnie, mniemam iż nie masz więc odpuść kombinowanie ze swoim :) 

Żaden zegar w B6 nie ma wyświetlania temp. oleju... Takie rzeczy były w RS4 dla przykładu:

847822303_1_1080x720.jpg

Temperaturę oleju można sprawdzić VAGiem w module licznika 17 - Instruments - i jeszcze zalezy czy mamy czujnik poziomu czy poziomu i temp oleju w misce...

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na fisie nie można było czasem wejść w temperaturę oleju? Coś kojarzę że szwagier w ASN tyle że multi, miał na fisie opcje podglądnięcia temperatury oleju..

A co do czujnika, o ile siedzi oryginał z Hella to powinien być wraz z temperaturą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AVF 397 tys. 

Rok temu zrobiona turbina, aktualnie awaria prawdopodobnie uszczelka :(

A jednak poszły wtryski ?

Edytowane przez Exilius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...