Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy ten przewód jest Uszkodzony? AUDI A4 B5


JaCuS08

Rekomendowane odpowiedzi

Z tyłu altka zobaczysz ten gruby kabel przykręcony nakrętką. Przykładasz tam jeden kabel miernika, drugi do obudowy altka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmierzylem pomiar alternatora i akumulatora.

Alternator miał 14,00 V i ten pomiar był niedokładny bo skakał. 

Akumulator miał 13,95 V i też pomiar skakał. 

Auto odpala od razu. Tylko właśnie to ładowanie jest jeszcze problemem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam nie spada napięcie jak mam wszystko powłączane poniżej 14,2 ale ja mam alternator 150A. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.01.2019 o 13:52, Langista napisał:

Mnie tam nie spada napięcie jak mam wszystko powłączane poniżej 14,2 ale ja mam alternator 150A. 

Sory za odkop tematu, ale kieruję pytanie bezpośrednio do Ciebie, masz alternator Boscha czy Valeo ?

Pytam bo ja mojego Boscha też 150A oddałem na początku m-ca do regeneracji za którą skasowali mnie 400zł, po 2 tyg.altek wrócił na reklamację bo powyżej 5 tyś obr silnika zaświecała się kontrolka ładowania, wczoraj po tym jak wracałem z gór i zabrakło mi prądu przez co stałem na A4'ce wrócił na 2gą reklamację. Za każdym razem fachowcy badają go na stole i mówią że jest wszystko ok, jednak u mnie po zamontowaniu ładowanie z biedą zawsze było 13,8-13,6V i to tylko na światłach załączonych.

Dziś dali mi zamiast mojego BOSCHA to dali mi Valeo też 150A.

Pytam bo oboje mamy te same silniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie pomogę Ci, nie mam pojęcia jakiej marki jest a nie widać go z góry, od dołu mam też osłonę silnika także :dontknow: Jedynie co, to podejrzane jest, że niby problemu z alternatorem nie widzieli a zamienili go na na Valeo, także według mnie coś musi być na rzeczy.. a jak Valeo się sprawuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...