Jump to content
1 1
passoro

Audi A4 B6 3.0 V6 Quattro - opinia

Recommended Posts

Serwus wszystkim,

proszę o informacje dotyczące poniższego ogłoszenia, bardzo dobre wyposażenie, cena także dobra natomiast jest bez opłat więc z 20% trzeba doliczyć.

A4 B6 3.0 V6 Quattro

Rozmawiałem z właścicielem, sprowadził ją z Niemiec (nie ma innych aut, nie jest handlarzem), ogólnie mówił, że jest w bardzo dobrym stanie, jest rdza w jednym miejscu na klapie bagażnika poniżej wycieraczki.

Otrzymałem numer VIN: WAUZZZ8E14A208709 <- jeśli ktoś ma dostęp do odszyfrowania to bardzo bym prosił.

Mam do niej jakieś 400km stąd prośba o opinie czy warto.

Pozdrawiam Konrad.

Poczytaj o 3,0 i dobrze się zastanów.Te autko ładne.Ale opłaty plus startówka i gaz ewentualnie.Do tego się coś wykrzaczy i ci się 30 zrobi nawet nie wiesz kiedy:glupek2:.Bez obeznanego mechanika i kompa nawet do ASN nie podchodź,bo jak trafisz padło,nie wypłacisz się.😂

Dziękuje za odpowiedź,

Racja odnośnie 3.0, już czytałem forum na temat tych silników, że trzeba dobrze sprawdzić a i rozrząd mało ludzi potrafi ustawić na 0.

Wcześniej miałem A3 1.8T AGU, nie powiem, ale głównie interesuje mnie 1.8TQ tylko nie każdy ma dobre wyposażenie i mam dylemat czy kupić tak jak wyżej 3.0 mocno wyposażoną czy 1.8T a np. nawigacje dokupić czy wstawić elektryczne szyby na tył

Edit:

Jeśli jesteśmy przy 1.8T to jest taka, wygląda ładnie może nie jest na wypasie natomiast są zdjęcia z miernikiem co jest na plus

https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-audi-a4-b6-1-8t-bex-quattro-proline-pedantyczny-serwis-ID6BCr3A.html#870d0d29dd

Edited by passoro
Dodanie linku

Prawie każdy ci powie,że 1,8T i co chcesz sobie dołożysz.ASN jest fajny jeśli wcześniej ktoś o niego dbał i nie przegrzał np.Wtedy nic grubszego nie powinno wyjść.Ale jeśli zapuszczony będzie rzeźnia.Jego przekleństwem jest aluminiowy blok.Jeśli był upalany i przegrzany,to prędzej czy później może pęknięć i płyniesz w kosztach😂.Jestem z gatunku tych,którzy dbają,naprawiają i prostują pod siebie,a i tak lipa.Sobie odmawiam,a ładuję w auto.I tak wszystko na nic,bo co chwilę auto zaskakuje czymś nowym.Jeśli masz ochotę pisz pw.Trochę ci mogę napisać,co się wykrzacza typowe w tym motorze,a i nietypowe też i ile to kosztuje:whistling:

Rozumiem, czyli mogę trafić na studnie bez dna przy 3.0, jak mniemam coś podobnego Ciebie spotkało, miałem tak z A3 ale nie z silnikiem tylko wszystkim innym, zawieszenie, blacharka, plastiki itd. (auto było obite z każdej strony i przy zakupie nie badałem miernikiem, nie sprawdziłem VIN)

Czyli szukać 1.8T, zawsze mniejsze koszta napraw wyjdą a co do 3.0 to nawet nie mam nikogo kto mógłby ze mną go sprawdzić przy zakupie.

Dzięki raz jeszcze za informacje, jeśli faktycznie udam się po zakup to odezwę się do Ciebie przed :)

Mam dla porównania 1,8T BEX w serii i ASN lepiej jeździ,ale wiadomo mała inwestycja w 1,8T i ASN będzie oglądał jego zadek:whistling:.ASN to świetny motor na trasy,które robię.Do tego jest idealny.6 tempomat 120-130 na autostradzie i sobie pyrka.1,8T jest głośniejszy i bardziej"męczący"w tym przypadku.Na 1,8T tez musisz uważać,bo jest mnóstwo zajechany egzemplarzy,bo każdy to chce i jeździ.Też potrfią koszta zaboleć.Ale wiadomo V6 zawsze będzie droższe w utrzymaniu.Powodzenia.:hi:

41 minut temu, passoro napisał:

Jeśli jesteśmy przy 1.8T to jest taka, wygląda ładnie może nie jest na wypasie natomiast są zdjęcia z miernikiem co jest na plus

https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-audi-a4-b6-1-8t-bex-quattro-proline-pedantyczny-serwis-ID6BCr3A.html#870d0d29dd

To auto jest wystawione w dziale Sprzedam, forumowicz scq. O ile dobrze pamiętam poprzednia jego B7 bardzo szybko zeszła.

Ładna,Teraz,to sam bym brał.tylko BEX w avancie żona już ma😀.Myślę,że kolega zainteresowany powinien się odezwać do sprzedającego.:hi:

W dniu 15.01.2019 o 13:11, krzysiek_f napisał:

To auto jest wystawione w dziale Sprzedam, forumowicz scq. O ile dobrze pamiętam poprzednia jego B7 bardzo szybko zeszła.

Jak od niego to warto się zainteresować. Gość nie ściąga syfów jak niektórzy.