Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Drgania kierownicy i budy.


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Otóż tak mam drgania kierownicy i delikatnie budy od 130 do 150. wcześniej drgalo od 105, wymieniłem banany i tarcze z klockami. Teraz drgania są jak wyżej. Raz mniejsze raz większe. Zawieszenie wysprawdzane i wszystko gra. Zostały przeguby wewnętrzne. Niby sprawdzane i minimalne luzy mają. Teraz pytanie czy to może być wina przegubów wewnętrznych ? Czy półosie po lifcie były takie same jak w przedlifcie? Sam przegub wewnętrzny jest ciężko dostępny ale myślę nad kupnem całych półosi lewej i prawej od polifta np 2014 tylko czy będzie pasowalo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź najpierw poduchy silnika czy nie siadły czy nie buja silnikiem - w jakim stanie jest sprzęgło i dwumas?  

Przeguby wewnętrzne rzadko padają - ja u siebie też bardzo długo szukałem dzięcioła - objawy podobne - wymieniłem przegub i dalej było to samo a jak piszesz do b7 też nie łatwo dostać - okazało się, że siadły poduchy silnika i pomimo iż miały czujnik żadnego błedu nie było - kiedy się to ujawniło - jak przez siadnięty silnik wyrwało mi całkowicie poduchę skrzyni - po wymianie kompletu poduszek - problem ustał. 

 

Pozdrawiam,

Darek 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź opony, bo nic o nich nie piszesz. Ja tak miałem przez opony. Mialy takie wzdluzne pekniecia. Po wymianie na nowe, drgania sie wiecej nie pojawily.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...