Nowicjusz - wątek powitalny

Hugo

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

• Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Cuber

• PABLO

• wrclaguna

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam serdecznie.
Łukasz z Warszawy :)

Niedawno zakupiłem Audi A4 B6 1.8t Quattro i już kilka razy znalazłem potrzebne informacje na tym forum, więc postanowiłem w końcu założyć konto :)

Witam wszystkich,

Jestem Andrzej z Rybnika (Śląskie) i posiadam Audi A4 B7 Sedan 2.0 tfsi quattro tiptronic.

Pozdrawiam.

Witam serdecznie.

Mam na imię Łukasz, pochodzę  z Marek (woj. Mazowieckie). Jestem (narazie szczęśliwym ;-)) posiadaczem a4 1.8t avant, Pb silnik BFB.

Witam!

Posiadam niezawodne Audi A4 B5 1,9 TDI AHH.

Niedawno kupiłem już mniej niezawodne A4 B7 2,0 Tdi BPW, które jest niesprawne i w najbliższym czasie będę naprawiał.

Pozdrawiam!

Andrzej

,,,

Witam serdecznie wszystkich użytkowników, od lat jestem posiadaczem Audi A4 (b6) teraz czas na zmianę oczywiście na A4 - celuję w b8 i liczę na pomoc w wyborze doświadczonych Forumowiczów.

,,,

Jestem posiadaczka audi a4 b8 avant 2012 2.0 TDI. Chciałam odwiedziec się więcej o swoim aucie , przy okazji również zadać kilka pytań :)

Edytowane przez Ewelina_kos