Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaka opona 18"? 2xprzód 8,5J ET 35 i 2x tył 9,5J ET35


Kestrel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym zaciągnąć opinii oraz doradztwa bardziej doświadczonych kolegów w tych sprawach :wink:,posiadam Audi A4 B8 Avant 2012r. Sline  zawias ori 1BL,chodzi mi o dobór opon 18" do tego zestawu: 2xprzód 8,5J ET35 i 2xtył 9,5J ET35,bardziej zależy mi aby opona nie była naciągnięta i wyglądała jak "balon" oraz nie wystawała za bardzo za nadkole a najlepiej żeby było równo z nadkolem:),myślałem o 4x 245/40 R18 seryjne przez Audi proponowane,ale nie jestem pewien czy z tyłu nie będzie wystawać za bardzo:facepalm: ,wiem że tu jest od z....bania tematów związanych własnie z tym tematem,ale czytałem większość i jedni polecają takie, drudzy inne ,wiec już się pogubiłem:grin:chciałbym otrzymać konkretną odpowiedz i z gory dzięki za to:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, dekiel 13 napisał:

Na klapce wlewu masz wlepkę z zamiennikami opon , coś wybierzesz.

dzięki za szczegółową odpowiedz:facepalm: a tak na serio 245/40 będą wystarczające na felgę 9,5J?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Kestrel napisał:

dzięki za szczegółową odpowiedz:facepalm: a tak na serio 245/40 będą wystarczające na felgę 9,5J?

Bedą . http://wulkanista.pl/dobor-felg-do-opon/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, skobel napisał:

245/40/18 wejdzie normalnie i zachowasz ori rozmiar.

 

a przód jaki będzie dobry 225/40 czy 235/40 czy 245/40 na felgę 8,5J chodzi mi żeby nic nie obcierało i guma nie była naciągnięta jak balon jak sadzicie?:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.01.2019 o 09:41, Kestrel napisał:

a przód jaki będzie dobry 225/40 czy 235/40 czy 245/40 na felgę 8,5J chodzi mi żeby nic nie obcierało i guma nie była naciągnięta jak balon jak sadzicie?:) 

Co to znaczy naciagnieta jak balon? Albo jest naciagnieta albo jest balon! Balon czyli opona jest szersza niż felga i najczęściej o wysokim profilu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, corradoowner napisał:

Co to znaczy naciagnieta jak balon? Albo jest naciagnieta albo jest balon! Balon czyli opona jest szersza niż felga i najczęściej o wysokim profilu. 

dobra sorki źle sformułowałem nie chodziło mi o balon tylko naciąg opony na felgę,to kontynuując przy feldze w przodzie 8,5J opona 235/40 będzie wystarczająca?bardziej mi chodzi żeby opona była równo z felgą 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Kestrel napisał:

dobra sorki źle sformułowałem nie chodziło mi o balon tylko naciąg opony na felgę,to kontynuując przy feldze w przodzie 8,5J opona 235/40 będzie wystarczająca?bardziej mi chodzi żeby opona była równo z felgą 

opona oponie nie równa, przy tej samej szerokości jedna opona będzie naciągnięta a druga nie, przy 8,5J 235/40 powinna być równo z felgą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.01.2019 o 19:22, corradoowner napisał:

opona oponie nie równa, przy tej samej szerokości jedna opona będzie naciągnięta a druga nie, przy 8,5J 235/40 powinna być równo z felgą

dobra dzięki za opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...