Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Znaczenie ET Felgi


bratpit

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 20.09.2017 o 07:56, pezet202 napisał:

Kolego ja mialem 7,5J z et 28 i jeszcze troche mi brakowalo do nadkoli,  wiec przy et 25 tez bedzie Ci troszke brakowac. Zakladaj smialo 

Stoje przed kupnem takich 17, tylko zależy mi też na oponach, a na nich są 225 50 R17 94Y  i widać już na zdjęciach, że trochę wystają opony dodatkowo na boki, a że to w niemczech to jeszcze jak się policja doczepi, że w dowodzie są inne koło to musi to spasować tuvmanom, a w katalogu przewidziane jest ET45. Czy to znaczy, że koło będzie wystawało 17 mm więcej jak przewidziała fabryka? I czy te opony nie zmienią Twojej opinii względem tego , że nie będą za bardzo wystawać.

Edytowane przez HatefulEvil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam, tak czytam i czytam ten temat a nadal nie jestem sam w stanie ocenić czy ta felga(link niżej) będzie ok. to B7, jak odpowiednio dobrać ET do felgi 18' 8,5''  czy nawet do 19' 8,5'', czy w ogóle felga 19 cali ma prawo bytu w A4 B7 bo z tego co wyczytałem to w standardzie jest rozmiar 18'.

http://jr-wheels.pl/towar.4742.japan.racing.jr18.19x85.et35.5x112.hiper.blac.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta ktora wrzuciles w linku wejdzie bez problemu.

19” ma prawo bytu w b7, jak najbardziej.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopa jesli masz serię zawias be/bv to 18tka,jesli masz nizej to pakuj 19tki te z linka parametry mają  OK 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18" 4x10j et 18 z opona 215/40 lub 205/40 będzie bardzo wystawac w quattro? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy jakie ET chcesz wrzucic. Pewnie dobre katy trzeba bedzie ustawic. Mial jeden kolega 10j w b7.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Et jest 18, gleba na gwincie więc tak żeby dało się skręcac. 

No to nie wejdzie z takik et. Tzn wejdzie ale bedzie h*j wystawac.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się Was zapytać, bo niestety zielony jestem w tych sprawach póki co, ale czy alufelgi o podanych niżej parametrach będą pasować do Audi A4 B6 2003 rok i pokrótce jakby ktoś opisał mi wady i zalety takiej felgi o tych parametrach. 

 

Rozmiar 17"
Szerokość 7"
Rozstaw 5x112
Otwór centrujący 57,1
Odsadzenie ET 47
Numer Oem Audi 8J7149766 6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ronaldinho, bedzie pasowac ale bedzie strasznie schowana do srodka.

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Ronaldinho napisał:

Chciałbym się Was zapytać, bo niestety zielony jestem w tych sprawach póki co, ale czy alufelgi o podanych niżej parametrach będą pasować do Audi A4 B6 2003 rok i pokrótce jakby ktoś opisał mi wady i zalety takiej felgi o tych parametrach. 

 

Rozmiar 17"
Szerokość 7"
Rozstaw 5x112
Otwór centrujący 57,1
Odsadzenie ET 47
Numer Oem Audi 8J7149766 6

Będą pasować ale troszke wąska ta felga to po pierwsze i słabe ET, ponieważ będą bardzo pochowane w nadkolach....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, FroS-t napisał:

Będą pasować ale troszke wąska ta felga to po pierwsze i słabe ET, ponieważ będą bardzo pochowane w nadkolach....

Dziękuję za odpowiedź. Poszukam informacji na temat, który mnie interesuje, ale chciałbym się również zapytać Pana i innych użytkowników forum o to jaka felga będzie najlepiej pasować do Audi A4 B6 (chodzi mi o te parametry). Taka, aby wyglądała dobrze, ale również taka, która pozwoli prowadzić samochód pewnie oraz bezpiecznie. Lepiej zakupić jest felgę w rozmiarze 16 czy 17? Jakie są Wasze zdania, opinie na ten temat? Za każdą pomoc bardzo dziękuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Ronaldinho napisał:

Dziękuję za odpowiedź. Poszukam informacji na temat, który mnie interesuje, ale chciałbym się również zapytać Pana i innych użytkowników forum o to jaka felga będzie najlepiej pasować do Audi A4 B6 (chodzi mi o te parametry). Taka, aby wyglądała dobrze, ale również taka, która pozwoli prowadzić samochód pewnie oraz bezpiecznie. Lepiej zakupić jest felgę w rozmiarze 16 czy 17? Jakie są Wasze zdania, opinie na ten temat? Za każdą pomoc bardzo dziękuję. 

Oszlałaeś, nie "pana" tylko Leszek:), a jak wybierasz miedzy 16 a 17 to zdecydowanie bież 17 cali, szukaj aby było przynajmniej 7,5 cala szerokości i et w granicach 30 tak aby nie byly za bardzo pochowane te koła, do tego wrzucisz opony 225/45/17 i będzie grało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oszlałaeś, nie "pana" tylko Leszek[emoji4], a jak wybierasz miedzy 16 a 17 to zdecydowanie bież 17 cali, szukaj aby było przynajmniej 7,5 cala szerokości i et w granicach 30 tak aby nie byly za bardzo pochowane te koła, do tego wrzucisz opony 225/45/17 i będzie grało


Ew mozesz wziac et nawet to 47 i wrzucic dystans ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, muunv napisał:

 


Ew mozesz wziac et nawet to 47 i wrzucic dystans ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

No dokładnie

Tu masz takie przykładowe ogłoszenie i ori wzór, do tego ewentualnie dystans i juz

https://sprzedajemy.pl/alufelgi17-cali-5x112-audi-a4-b6-b7-a4-c6-org-opony-dunlop-tarnow-6bea9f-nr50098292

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się Was zapytać, bo niestety zielony jestem w tych sprawach póki co, ale czy alufelgi o podanych niżej parametrach będą pasować do Audi A4 B6 2003 rok i pokrótce jakby ktoś opisał mi wady i zalety takiej felgi o tych parametrach. 
 
Rozmiar 17"
Szerokość 7"
Rozstaw 5x112
Otwór centrujący 57,1
Odsadzenie ET 47
Numer Oem Audi 8J7149766 6
http://uniwers.vot.pl/et/

Tu możesz sobie zobaczyć aktualne koło i porównać nowe felgi większe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam felgi o takim rozm. wym.7,5 Jx17  H2 ET45 ( niewiele z tego kumam)  , planuję zakup felg i tu moje pytanie o fachową radę czy podejdą te felgi ze zdjęcia auto to Audi A4 b8

Felgi.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy felga o parametrach:       7.5 17" ET25
z oponą :                    205/50/17

Jakie jest prawdopodobieństwo że ta felga będzie pasować a opona nie obcierać o rant nadkola?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Male. To bedzie wystawac :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...