Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Znaczenie ET Felgi


bratpit

Rekomendowane odpowiedzi

Mam alu 8Jx18H2 ET40 podejdzie taki sam rozmiar felgi tyle, że ET47 do A4 B9, czy będzie problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam. Bardzo proszę o pomoc. Przy feldze 18 8j jakie wybrać et żeby było na równo. Mam zawieszenie 1ba więc chciałbym maksymalnie zrownac n blotnikiem żeby optycznie to grało. Jak ma ktoś fotę to poproszę. A4 b8 Avant. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, felgi 18 8j et 43 jaki dystans dobrac zeby nic nie tarlo, zawieszenie 1BV?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, mam opony 225/40 r 18, czy felgi 8j et 40 będą ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam okazje zakupić fele 7,5x18 ET 51 do mojego avanta b6 . Jaki dystans byłby potrzebny aby zgrać je z nadkolami , 20 mm ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć,

felga 19 cali 9J szeroka i et41, wejdzie do a4b8 bez problemów? czy trzeba coś kombinować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy felgi 19 szerokość 9J et 33 to dobry pomysł do A4 Allroad? I jakie opony na to? Zimę mam 245/45r18 8J et26.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w planie kupic  aluminiowe  felgi do A4 B5 kombi     15 calowe   i mam pytanie   dotyczące ET   czy   39 będzie pasować ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.  Czy Alufelgi pochodzące z Audi A5  model : " 8T0 071 497" są to raczej od A5  https://www.original-felgen.com/8t0071497a8z8.html.  Beda pasować do mojej a4b7 avant? i czy nigdzie nie będzie obcierało?  

Bestell-Nr. 8T0 071 497 A 8Z8
Größe 7,5J x 17H2 ET28

 na oponach:  225/45 R17 

. Pytam ze względu na niskie ET, ponieważ fabryczne et w b7 wynosi 42 lub 45 z tego co pamiętam.

Wiem, że muszę kupić pierścienie centrujące z 66.6 na 57.1 mm. Ale co z ET?

 


 

Edytowane przez michall51
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, felgi które podałeś mają ET 28 i w A5 spasowane są bardzo dobrze z nadkolami (osobiście mam teraz założone 18 calowe z ET29 i wygląda to naprawdę dobrze). Jednak jak podajesz, że u siebie masz 42-45 to jest wg mnie za duża różnica i koło będzie sporo wystawało. Co innego odwrotnie jakbyś miał ori mniejsze ET a na feldze większe to wtedy kupujesz dystanse i załatwiasz sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, arturo01 napisał:

Cześć, felgi które podałeś mają ET 28 i w A5 spasowane są bardzo dobrze z nadkolami (osobiście mam teraz założone 18 calowe z ET29 i wygląda to naprawdę dobrze). Jednak jak podajesz, że u siebie masz 42-45 to jest wg mnie za duża różnica i koło będzie sporo wystawało. Co innego odwrotnie jakbyś miał ori mniejsze ET a na feldze większe to wtedy kupujesz dystanse i załatwiasz sprawę.

Rozumiem. Pytałem pod innymi tematami i użytkownicy na tym forum posiadają te Alusy w swoich a4b7 i super wyglądają na nich ze względu na ET28 właśnie ;) No i wszystko pasuje, nie wystają i o nic opony nie trą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, 

mogę kupić felgi 18" 8 cali ET45, opon jeszcze nie mam 

Audi A4 B6 Avant zawieszenie BE, nię będą koła przy skręcie obcierać o nadkola?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy te felgi będą pasowały  do audi A4B5 kombi -15 x 7JJ 5x112 ET39 ??

Edytowane przez z@mela
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Moniek121 napisał:

Chłopcy A 255/35 R19 ET52 będą bardzo wystawac 

Audi A4 B8

Nie będzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Dev napisał:

Nie będzie 

A nie wiesz może czy poszerzenie otworu centrujacego to ryzyko bardzo,  bo ja mam 66.7 A kupiłem 57.1 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam możliwość kupienia felg 17 7j et 37,miałby być z oponami 225/45/17 czy nigdzie nie będzie obierać i jak będzie wyglądać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a4b8 2009 avant  standard zawiecha. Jakie ET do felg 18'' aby ładnie wyglądało kółko ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...